تخریب خانه فساد چند مرد عراقی در آبادان +عکس

تخریب خانه فساد چند مرد عراقی در آبادان

کشف فاحشه خانه مردان عراقی در آبادان, کشف خانه فساد در ابادان, خانه فساد مردان عراقی در ایران

خانه فساد مردان عراقی در آبادان

چندی پیش اهالی کوچه دهم خیابان امیرکبیر شهر آبادان با مراجعه به پلیس از وجود خانه فسادی در این کوچه خبر دادند و نسبت به این موضوع اعتراض کردند که تیمی از ماموران برای پیگیری این اعتراض مردمی وارد عمل شد.

ماموران در تحقیقات پلیسی پی بردند که مردی معروف به ناخدا همراه همسر و فرزندانش خانه‌ای متروکه را برای خود تهیه کرده‌اند و چند زن غریبه نیز در این خانه زندگی می‌کنند که پاتوق فساد و محل فروش مواد مخدر شده است.

در ادامه تحقیقات، ماموران از اهالی محل شنیدند که مردان عراقی پس از سفر به آبادان برای هوسرانی‌هایشان به این خانه مراجعه می‌کنند که باعث بدنام شدن این منطقه از شهر شده ‌است.

تیم پلیس در گام بعدی پی بردند که این خانواده و زنان خیابانی بارها از سوی ماموران دستگیر شده‌اند اما پس از آزادی دوباره به کارهای سیاهشان ادامه دادند.

بدین ترتیب با اطلاعات به دست آمده تیمی از ماموران کلانتری ١٦ آبادان برای دستگیری مرد میانسال معروف به ناخدا، وارد عمل شدند و وی پس از دستگیری به جرم فروش مواد صنعتی شیشه به ١٠‌سال زندان محکوم شد.

در ادامه صاحب این خانه متروکه از سوی ماموران شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستور تخریب این خانه فساد صادر شد. تیمی از ماموران پلیس آبادان به دستور سرهنگ محسن تقی‌زاده برای تخریب این خانه متروکه در محل حاضر شدند و این خانه فساد با حضور صاحب ملک و در برابر اهالی محل به‌وسیله لودر تخریب شد. گفتنی است، اهالی این منطقه پس از تخریب خانه فساد و خارج شدن اهالی این خانه از منطقه، از پلیس و مقام قضائی تقدیر و تشکر کردند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: