ترامپ : از شبکه CNN منتفرم !

ترامپ : از شبکه CNN منتفرم !

 

ترامپ از شبکه‌ سی.ان.ان متنفر است

مجله مراحم : رئیس‌جمهور آتی آمریکا، در دیداری که در نیویورک در برج شخصی خود با مدیران رسانه‌هایی مانند CNN و NBC داشت، آنان را متهم به دروغگویی و جوسازی کرد و از این دو شبکه‌ رادیو ـ تلویزیونی به عنوان “نمونه‌های منفی روزنامه‌نگاری” نام برد.

 

ترامپ از شبکه‌ سی.ان.ان متنفر است

بنا بر گزارش روزنامه‌ “نیویورک پست”، یکی از نمایندگانی که به این گردهم‌آیی دعوت شده بود، آن را “یک فاجعه‌ کامل” خواند. او گفت که ترامپ رئیس شبکه‌ CNN را خطاب قرار داد و گفت: «از شبکه‌ شما متنفرم، همه کسانی که با شما کار می‌کنند، دروغگو هستند.»

یکی دیگر از شرکت‌کنندگان به روزنامه‌ “نیویورکر” گفت که نظر انتقادی‌اش نسبت به ترامپ پس از شنیدن “سیل ناسزاهای” او تغییر نکرده است. نمایندگان رسانه‌ها پیش از شرکت در نشست ترامپ، توافق کرده بودند در باره‌ مسایل مورد بحث در این دیدار سکوت کنند و جزییات آن را با رسانه‌ها در میان نگذارند.

برخورد دونالد ترامپ با شرکت‌کنندگان اما چنان تکان‌دهنده بود که آنان ناگزیر به انتشار برخی از مسایل شدند.

نکوهش رسانه‌ها
دونالد ترامپ در جریان کارزار انتخاباتی برای کسب مقام ریاست جمهوری آمریکا بارها خود را قربانی توطئه‌های رسانه‌ها خوانده بود.

او یک بار در رابطه با اتهام‌های جنسی علیه خود گفته بود: «رسانه‌های فاسد هر چه در توان دارند، انجام می‌دهند تا حرکت ما را متوقف سازند.»

به گزارش دویچه‌وله، ترامپ سپس اعلام کرد که قصد دارد از روزنامه‌ “واشنگتن پست” به دلیل انتشار ویدئویی که در آن در سال ۲۰۰۵ از زنان با کلماتی زشت یاد کرده بود، به دادگاه شکایت خواهد برد.

رئیس‌جمهور منتخب آمریکا هم‌چنین کارلوس اسلیم، میلیاردر مکزیکی را که سهام‌دار اصلی روزنامه‌ “نیویورک ‌تایمز” است، متهم ساخت که به کلینتون و کارزار تبلیغاتی او میلیون‌ها دلار کمک کرده است.

 ترامپ پس از پیروزی در انتخابات، از مصاحبه با بسیاری از رسانه‌ها سر باز زد و تنها با شبکه‌ CBS به گفت‌وگو نشست.

“پیشرفتی حسابی”
بنا به گزارش خبرگزاری‌ها ترامپ در این جلسه اعلام کرد که برای “همکاری” با شبکه‌های خبررسانی آماده است. او  نوید داد که در آینده “رابطه‌ خود و تیم‌اش را با رسانه‌ها بهبود بخشد”. یک شرکت‌کننده در گردهم‌آیی به شبکه‌ CNN-Money گفت: «این‌ برخورد ترامپ، یک پیشرفت حسابی است.»

دونالد ترامپ اعلام کرده که برای نشان‌دادن “صداقت” خود حاضر است با “نیویورک تایمز” مصاحبه کند. “نیویورک تایمز” نخستین رسانه‌ آمریکایی بود که در جریان کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا از هیلاری کلینتون پشتیبانی کرد.

تنفر ترامپ از شبکه سی.ان.ان

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: