چاپ شدن سخنان ترامپ روی دستمال توالت +تصاویر

ترامپ روی دستمال توالت حک شد و چاپ شدن سخنان ترامپ روی دستمال توالت و تصاویر چاپ شدن توئیت های ترامپ روی دستمال توالت را در ادامه مشاهده میکنید.

سخنان ترامپ روی دستمال توالت

دونالد ترامپ در شبکه های مجازی حضوری فعال دارد و در صفحه تویتر درباره همه چیز اظهار نظر میکند چیزی شبیه امیر تتلوی خودمان!

توئیت های جنجالی و بی معنای ترامپ همیشه هزاران کامنت تمسخر امیز کاربران را به همراه داشته است.

توئیت های ترامپ به قدری مضحک و خنده دار است که یک شرکت تولید دستمال کاغذی توئیت های او را روی دستمال های توالت چاپ کرده و روانه بازار نموده است.

دستمال توالت ترامپ

ترامپ روی دستمال توالت,دستمال توالت ترامپ

 

شرکت AMAZON که یکی از حامیان محیط زیست نیز میباشد به نشانه اعتراض به تصمیم ترامپ برای از خروج آمریکا از توافق نامه پاریس دست به اقدام عجیب و کاملا توهین آمیزی زده است و حرف ها و سخنان دونالد ترامپ را روی دستمال توالت چاپ کرده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور پرحاشیه امریکا که در میان مردم کشورش به دلیل انتشار پیام هایی به سبک خودش در توئیتر مدام سوژه می شود حالا می تواند نوشته هایش را روی دستمال توالت ها هم ببیند.

نکته قابل توجه اینجاست که قیمیت این دستمال های گرانتر از دستمال توالت های دیگر است و قمیمت آن ۱۲ دلار میباشد که فروش بسیار زیادی داشته است و مورد استقبال مردم امریکا قرار گرفته است.

چاپ شدن توئیت های ترامپ روی دستمال توالت

ترامپ روی دستمال توالت,دستمال توالت ترامپ

چاپ شدن سخنان ترامپ روی دستمال توالت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: