تست سلامتی کلینتون با خیارشور +تصاویر

هیلاری کلینتون با حضور در برنامه “جیمی کیمل” به شایعات درباره وضعیت سلامتی‌اش واکنش نشان داد.
 
مجله مراحم؛  به نوشته روزنامه دیلی میل، در این برنامه تلویزیونی که هم‌زمان با سفر نامزد دموکرات در انتخابات آتی ریاست جمهوری به لس‌ آنجلس و اورنج کانتی پخش شد، کلینتون و کیمل به تمسخر ادعاهایی پرداختند که می‌گویند این نامزد ۶۸ ساله در وضعیت بد جسمانی به سر می‌برد.
 
کلینتون در این باره گفت: در ماه اکتبر سایت خبری نشنال ایکوایرر درباره من نوشت که تا شش ماه دیگر می‌میرم! الان هر نفسی که می‌کشم احساس می‌کنم یک مدت کوتاه دیگری در زندگی گذرانده‌ام! گاهی احساس می‌کنم این کمپین دیگر دارد وارد دنیای موازی می‌شود!
 
(تصاویر) تست سلامتی کلینتون با در خیارشور!
 
وی ادامه داد: من هم باید وارد واقعیت موازی شوم و به سوالاتی درباره زنده بودنم، اینکه چقدر زنده خواهم ماند و این مساله چه حسی دارد، پاسخ دهم. من نمی‌دانم برخی چرا باید این مساله را مطرح کنند. از یک طرف گمان می‌کنم این بخشی از یک استراتژی جنون‌آمیز است و از سوی دیگر می‌بینم که به هیچ وجه معنی ندارد.
 
(تصاویر) تست سلامتی کلینتون با در خیارشور!
 
پیش از این رودی جیولیانی، شهردار سابق نیویورک و از جمهوری‌خواهان و نزدیکان ترامپ از مردم خواسته بود تا در اینترنت جستجو کنند ” بیماری هیلاری کلینتون” تا ببینند که وضعیت جسمی او واقعاً مناسب نیست.
 
دونالد ترامپ، رقیب جمهوری خواه او نیز بارها در سخنرانی‌های متعدد این مساله را مطرح کرده است.
 
(تصاویر) تست سلامتی کلینتون با در خیارشور!
 
در استهزای این ادعاها کیمل یک قوطی خیار شور به کلینتون داد تا در آن را باز کند.
 
کیمل همچنین از کلینتون درباره اولین مناظره با ترامپ پرسید و اینکه چگونه برای آن آماده شده.
 
کلینتون پاسخ داد: باید برای مسائل دیوانه‌واری آماده شوید.
 
(تصاویر) تست سلامتی کلینتون با در خیارشور!,باز کردن درب بطری خیارشور توسط کلینتون, کلینتون و درب بطری خیارشور, تست سلامت کلینتون, اخبار انتخاباتی آمریکا
 
این نامزد حزب دموکرات هم چنین اظهار کرد که نگرنی چندانی نسبت به انتشار مجموعه دیگری از ایمیل‌های وزارت خارجه ندارد؛ ایمیل‌هایی که قرار است در اواسط اکتبر و چند هفته پیش از انتخابات منتشر شوند.
 
(تصاویر) تست سلامتی کلینتون با در خیارشور!
 
وی در این‌باره توضیح داد: ایمیل‌های من بسیار خسته کننده هستند. ما تاکنون حدود ۳۰ هزار مورد را منتشر کردیم، خوب حالا چه می‌شود اگر چند مورد دیگر هم منتشر شود؟
 
در بخش دیگری از این برنامه کلینتون و کیمل سعی کردند جملات ترامپ را با چهره‌ای جدی تقلید کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: