تشویق ضد انقلاب‌ها برای تجمع در مقبره کوروش!

NationalReview گزارش داد؛

توصیه‌ای به رئیس‌جمهور آینده؛ روح فتنه در مقبره کوروش!

«ایرانیان در این تجمع، اعتراض خود نسبت به حکومت را به نمایش گذاشتند. جنبش آزادی‌خواهانه آنان باید شعله‌ورتر شود.»
 
 
مقبره کوروش نشنال ریویو توصیه‌ای به رئیس‌جمهور آینده؛ روح فتنه در مقبره کوروش!

تشویق ضد انقلاب‌ها برای تجمع در مقبره کوروش!

نشریه آمریکایی “نشنال ریویو” (NationalReview) با انتشار گزارشی تحت عنوان “اعتراضات جدید به اصلاح طلبان امید بخشید” ضمن اشاره به تجمع اخیر در مقبره «کوروش» جهت گرامی‌داشت این پادشاه هخامنشی، از رئیس‌جمهور بعدی آمریکا خواسته که با تمام توان خود چنین اقداماتی را در ایران شعله‌ورتر سازد.

این نشریه آمریکایی ضمن اشاره به فتنه ۸۸ و توضیح و تفصیل در رابطه با وقایع صورت گرفته در آن سال می‌نویسد: «اوباما به این وقایع عکس العمل خاصی نشان نداد و دبیر مطبوعاتی او اعلام کرد که این اعتراضات، بحث‌های داخلی کشور ایران است که مربوط به ایرانیان می شود.

خود اوباما نیز در گفتگو با “سی‌ان‌بی‌سی” (CNBC) عنوان کرد که “تفاوت احمدی نژاد و موسوی در سیاست‌های واقعی‌شان، آنقدری نیست که تبلیغ می‌شود”و به این ترتیب معترضان هیچ‌گونه حمایتی از سوی آمریکا دریافت نکردند و اعتراضات نیز به جایی نرسید.»

 

نشنال ریویو در ادامه به رئیس جمهور آینده آمریکا پیشنهاد مداخله در مسائلی از این دست را داده، می‌نویسد: «روح اعتراضات ۲۰۰۹ ایران هنوز به‌طور کامل خاموش نشده است. ایرانیان با تجمع کنار مقبره کوروش اعتراض خود نسبت به حکومت را به نمایش گذاشتند. رئیس جمهور بعدی آمریکا باید از این جنبش آزادی‌خواهانه مردم ایران حمایت کند و تا جایی که می‌تواند آن را شعله‌ور سازد.»

 

 

%image_alt%

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: