تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش + تصاویر

 

تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش ، تصادف زنجیره ای وحشتناک در بزرگراه نیاش

تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش

گزارشات رسیده حاکی از تصادف زنجیره ای چند خودرو در بزرگراه نیایش است که چهار خودرو به هم برخورد کرده و حادثه تلخی را رقم زده است.

از سازمان آتش نشانی تهران، همزمان با بروز این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵۵ و ۹۴ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت ۲۱:۵۸ شب گذشته خود را به بزرگراه نیایش (مسیر غرب به شرق)، بعد از بزرگراه اشرفی اصفهانی رساندند.

فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزامی در این باره گفت: در محل حادثه چهار دستگاه خودرو سواری رنو ساندرو، پراید، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ به شدت با یکدیگر برخورد کردند که شدت این حادثه به حدی بود که خودرو پژو ۲۰۶ و خودرو ساندرو دچار واژگونی شدند.

وی افزو: تعدادی از سرنشینان قبل از رسیدن آتش نشانان به سلامت از خودروها خارج شدند اما یک نفر خانم جوان و یک نفر مرد میانسال (از سرنشینان دو خودرو واژگون شده) دچار آسیبی دیدگی شده بودند.

حسین خراد مهر اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، جلوگیری از نشت بنزین خودروها با استفاده از تجهیزات مخصوص و قطع جریان برق خودروها ایمن سازی های لازم را انجام دادند و مصدومان را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از بازگرداندن خودروهای واژگون شده به حالت اولیه و انتقال همه خودروها به حاشیه امن بزرگراه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

تصادف زنجیره ای وحشتناک در بزرگراه نیاش

تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش تصادف زنجیره ای در اتوبان نیاش

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: