تصادف شدید دو قطار در متروی تهران + تصاویر

برخورد شدید دو قطار در متروی تهران

دو قطار مترو در ایستگاه طرشت به سمت فرهنگسرا (خط ۲) ساعت ۶:۱۰ دقیقه تهران صورت گرفت و ده ها زن و مرد به خاطر ترکیدن شیشه قطار ها مجروح شدند.

حالی رخ داد که قطار مسیر طرشت به سمت فرهنگسرا در ایستگاه توقف کرده بود و هنوز در های قطار باز نشده بود که قطار دیگری از پشت و با سرعت به این قطار کوبید.
خبرنگار ما که در محل حادثه حضور داشت در نخستین گزارش خود اعلام کرد که شیشه های قطار شکسته و مردم هراسان خود را به بیرون قطار رساندند. این گزارش حاکیست لحظاتی پس از حادثه آتش نشانان ایستگاه ۷۷ در محل حاظر شدند و با توجه به اینکه قطار دوم در داخل تونل گیر کرده بود توانستند در تنها واگنی که از این قطار به ایستگاه رسیده بود را باز کرده و مسافران و مجرحان را خارج کنند.
این زن چینی تنها یک قدم با مرگ فاصله داشت + فیلم
شنای مرگ جوان مسافردر ساحل مازندران
کارگاه ضایعات پلاستیک در آتش سوخت
سقوط مرگبار کوهنورد در ارتفاعات توچال
در همان لحظات نخست گروه اورژانس حاضر در ایستگاه به خاطر تعداد زیاد مجروحان درخواست انتقال اتوبوس آمبولانس کردند و تعداد ۲۰ تا ۳۰ مجروح که به خاطر جراحات و صدمه دیدن زیاد امکان خارج شدن از ایستگاه را نداشتند در همانجا تحت مداوا قرار گرفتند. با توجه به این حادثه تردد قطارها در خط دو متروی تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
در پی این حادثه معاون عملیات اورژانس تهران گفت : در پی برخورد دو قطار مترو در ایستگاه طرشت با یکدیگر و درخواست امداد از اورژانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چندین دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

اورژانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چندین دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

تصادف شدید دو قطار در متروی تهران

برخورد شدید دو قطار در متروی تهران

گفتگو با دختر دانشجوی مسافر قطار مترو

دختر دانشجو که به همراه دوستش در قطار اول بود به خبرنگار ما گفت: داخل واگن اول همراه دوستم ایستاده بودیم که یک مرتبه قطار تکان شدید خورد و دوستم نتوانست خودش را کنترل کند و به جلو پرت شد. هر چه خواستم او را از کف واگن بلند کنم نتوانست از جایش بلند شود. تا اینکه تکنسین های اورژانس رسیدن و او را به بیمارستان انتقال دادند.

از طرفی یک ساعت پس از حادثه چند اتوبوس شرکت واحد در ایستگاه مترو طرشت انتقال یافتند  تا مسافران مترو را انتقال دهند.هنوز از تعداد مجروحان قطعی آماری در دست نیست.

افزایش مصدومان تصادق دو‌قطار در متروی طرشت

اورژانس تهران اعلام کرد: در ایستگاه طرشت قطار مترو از غرب به شرق با قطار متوقف شده برخورد کرد؛ درحال حاضر ۲۵ مصدوم شناسایی و خارج شده است.

 دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۳۰دستگاه آمبولانس و۲دستگاه موتورلانس به محل فراخوان شدند مصدوم بدحال ندارند . 

درحال انتقال  مصدومان به بیمارستانهای حضرت رسول امام و شریعتی هستیم.

فوتی تاکنون اعلام نشده است.

تصادف شدید دو قطار در متروی تهران

تصادف شدید دو قطار در متروی تهران

تصادف شدید دو قطار در متروی تهران

تصادف شدید دو قطار در متروی تهران

تصادف شدید دو قطار در متروی تهران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: