تصاویر و حواشی جشن قهرمانی پرسپولیس (سال ۹۶)

جشن قهرمانی پرسپولیس در چهارشنبه ۳۰ فرورودین ۹۶ را در این بخش از مجله مراحم برای شما آماده کردیم.

تیم پرسپولیس تهران که سه هفته مانده به پایان لیگ با ۶۲ امتیار قهرمانی خود را در لیگ برتر مسجل کرده بود امروز چهارشنبه با برد ۴ بر صفر برابر پدیده مشهد در ورزشگاه آزادی توانست روند بردهای خود را ادامه دهد.

پرسپولیس تمام رکوردهای لیگ برتر را به نام خود ثبت کرده است طارمی به صدر گلزنان لیگ برتر رفت، رکورد بیشترین امتیاز تاریخ لیگ برتر ایران شکسته شد و همچنین بهترین خط  حمله تاریخ لیگ برتر نیر به نام پرسپولیس برانکو ثبت شد.

تیم پرسپولیس بعد از برد برابر پدیده مشهد جشن قهرمانی خود را بر پا کرد.

در ابتدای بازی پرسپولیس مقابل پدیده هواداران پرسپولیس طرح موزاییکی را به صورت زیبا بر روی سکوها به اجرا دراوردند.

 

 

جشن قهرمانی پرسپولیس

 جشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیسجشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس

حواشی جشن قهرمانی پرسپولیس

 

مراسم اهدای جام به بازیکنان پرسپولیس با حضور صدهزار تماشاچی و با نظم و ترتیبی متفاوت نسبت به گذشته برگزار می‌شود.

*درحالیکه قرار بود هانی نوروزی در جشن قهرمانی قرمزها حضور داشته باشد، زمانیکه او به همراه عموی خود قصد ورود به زمین را داشت با ممانعت ماموران نیروی انتظامی رو به رو شد. هانی نوروزی نتوانست خود را به مراسم اهدای جام برساند و پس از آن با چشمانی اشکبار به سمت جایگاه بازگشت.

 پرچم رادوشویچ بازیکن کروات را از او گرفتند!!

رادوشویچ با پرچم کشورش داشت در جشن قهرمانی دور افتخار می زد. این یک رسم رایج در همه جای دنیاست. بازیکنان با هر ملیتی که باشند پرچم شان را در دست می گیرند و جشن می گیرند. علی دایی ما ، علی کریمی ، مهدوی کیا یا هر کدام شان که خارج از ایران جام بردند هم همین کار را کردند.بارها بازیکنان بزرگ دنیا در اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، یا انگلستان وقتی تیم شان قهرمان شده ، پرچم کشورشان را روی دوش شان انداختند و شادی کردند. این بار در آزادی اما معلوم نیست کدام مسئولی و با چه مجوزی ، پرچم کشوری که پوشیدن لباسش در کشورمان جرم نیست را از دست این بازیکن قرمزها گرفته است.

برخوردی که رفتاری غیرقابل قبول است و کاش مسئولان برگزاری بازی و مسئولان زحمتکش تامین امنیت مسابقه ، حتما این فرد را شناسایی و برای رفتارش از او بازخواست کنند چون این خبر از آن اخباری است که بازتابی منفی خواهد داشت.

 

* علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس اولین بازیکنی بود که برای دریافت مدال روی سکو قرار گرفت.
* بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات پرسپولیس با پرچم این کشور روی سکو ایستاد که البته بعد از مدتی این پرچم را جمع کرد.
* علیرضا بیرانوند اولین بازیکنی بود که روی سکو رقصیدن را آغاز کرد و دیگران را هم وادار به انجام حرکات موزون کرد.

* محسن مسلمان با نمایش موهای خود با شور و نشاط خاصی مسافت کنار زمین تا سکو را با رقص طی کرد تا حال و هوایی خاص به ورزشگاه بدهد.
* کمال کامیابی‌نیا با دختر بانمکش در میان تشویق شدید هواداران روی سکو آمد.

سر پسر بیرانوند در شلوغی‌ها شکست!

* علیرضا بیرانوند با پرتاب فرزندش به آسمان سوژه عکاس‌های ورزشی کنار زمین بود و همچنین عادل فردوسی پور را هم با این حرکتش ترسناد

دانلود این ویدئو

پسر بامزه علیرضا بیرانوند که قبل از اهدای کاپ قهرمانی از پرتاب شدن به هوا با دستان پدرش، صحیح و سلامت مانده بود و حرف های عادل فردوسی پور که می گفت: «وای این چه کار خطرناکی است آقای بیرانوند » درحین گزارش جشن قهرمانی، برایش خطری ایجاد نکرده بود، در آن شلوغی و بلبشوی شادی روی سکو در زمانی که کاپ قهرمانی را به دست قرمزها دادند، سرش شکست تا علیرضا بیرانوند ناچار شود زودتر از بقیه پسرش را به بیمارستان ببرد.

* رضا کرملاچعب اولین بازیکنی بود که مسیر کنار زمین تا سکو را با موبایل و در حال فیلمبرداری طی کرد.

* علی علیپور و حسین ماهینی نیز کودکان خود را روی سکو آوردند که ماهینی کوچکترین بچه را در این بین دارد.
* عادل فردوسی‌پور گزارشگر بازی در حاشیه حضور قرمزپوشان روی سکو گفت آخرین‌باری که پرسپولیسی‌ها جام گرفته‌اند طاهرخانی اندازه بچه ماهینی بوده است.

* بازیکنان پرسپولیس رو به عکاسان به بوسیدن و گاز زدن مدال‌ها مشغول‌اند و البته بیرانوند کماکان فرزند خود را به آسمان پرتاب می‌کند.
* کریم باقری کاپیتان آخرین قهرمانی پرسپولیس در میان تشویق شدید تماشاگران روی سکو آمد.

 

* برانکو ایوانکوویچ نیز تی‌شرت قهرمانی پرسپولیس را زیر کتش پوشیده، او مدال قهرمانی را از وزیر ورزش گرفت و در آغوش طاهری قرار گرفت.
* سیدجلال حسینی حسینی با اندکی اخم آخرین بازیکنی بود که روی سکو آمد تا جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

* فیلمبرداری مراسم اهدای جام در لحظه آخر از صحنه اهدا جا ماند و تصویر بالا بردن جام توسط سیدجلال را از نمای دور گرفت.
* با بالا بردن جام توسط سیدجلال حسینی بازیکنان تک تک جام را بالای سر می‌برند و در نهایت علیرضا بیرانوند جام را به سمت جایگاه دوم و محل عکس تیمی برد تا اندکی از نظم مراسم کاسته شود.

 

* هواداران  سرمربی پرسپولیس را با شعار «هرچی برانکو بگه» تشویق کردند.
* مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده و محسن مسلمان اولین کسانی بودند که از جمع جدا شدند و به دور افتخار پرداختند.

* درویش‌وند دروازه بان سوم پرسپولیس در یک غافلگیری جام را با خود برد و به همراه یکی، دو بازیکن ذخیره دیگر به شادی پرداخت. در این سو برانکو ایوانکوویچ به همراه طاهری و طارمی، مسلمان و احمدزاده به سمت جایگاه هواداران پرسپولیس رفتند و از آنها تشکر کردند.
* ماموران یگان ویژه از محسن مسلمان خواستند مراقب فضای ورزشگاه باشد و به آنها گفتند جو به هم نریزد.

* مهدی طارمی اولین خواننده پرسپولیس در جشن قهرمانی بود و با این بیت شروع کرد:« بخاطر تو می‌خونم قدر شما را می‌دونم!»

* گزارش عادل فردوسی‌پور در میان جشن قهرمانی با ورود ناگهانی فرزند هادی نوروزی و پدر همسر او قطع شد. فردوسی‌پور در آخرین لحظه از آنها خواست با توجه به اینکه برنامه زنده است گله نکنند.
* باز هم با وجود همه تمهیدات مراسم پایانی به دلیل عدم آشنایی بازیکنان و برگزارکنندگان دچار هرج و مرج شده و فاقد نظم کافی و چشم‌نواز یک اهدای جام بین‌المللی است.
* حضور افراد غیرمسئول و چهره‌هایی که مشخص نیست چرا در مراسم حضور دارند مثل همیشه از دلایل به هم خوردن نظم مراسم بود.

* شبکه سه به طرز عجیبی پخش زنده مراسم را قطع کرد.
* بیش از صد فرد متفرقه با حضور در جمع بازیکنان آنها را از نگاه‌ها هواداران محو کردند و تلاش بازیکنان برای نجات از دست این جمع و برگزاری جشن ادامه دارد.

 

* محسن مسلمان و مهدی طارمی در ادامه به سمت جایگاه ویژه رفته و شادی خود را با حاضران در آن تقسیم کردند. عابدزاده، پروین و … از جمله پیشکسوتان حاضر در این جایگاه هستند.

 

* بازار عکس سلفی از بازیکنان و برانکو ایوانکوویچ داغ است و مراسم به شکلی عجیبی در حال پیگیری است.

فیلم جشن قهرمانی پرسپولیس

دانلود این ویدئو

جشن قهرمانی پرسپولیس

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: