تصاویر خاکسپاری بنیتا و تصاویر تشییع بنیتا کودک ۸ ماهه

تصاویر خاکسپاری بنیتا

تصاویر خاکسپاری بنیتا و تصاویر تشییع بنیتا کودک ۸ ماهه را در زیر ببینید مراسم خاکسپاری بنیتا کودک ۸ ماهه ای که درون پراید خوابیده بود و توسط چند دزد به سرقت رفت.

سارقان بعد از ربودن ضبط و وسایل داخلی خودرو ، بنیتا هشت ماهه را درون پراید کناز خیابان و زیر آفتاب رها میکنند و حتی شیشه های خودرو را با بالا می آورند و در نهایت این کودک هشت ماهه جان خود را از دست میدهد.

مراسم تدفین بنیتا دختر هشت ماهه

مراسم بدرقه و تشییع کودک هشت ماهه که به همراه خودرو پدرش ربوده شده و در خودرو جان خود را از دست داده بود، صبح امروز در امامزاده ابراهیم منطقه کهریزک برگزار شد.

مردم و تعدادی از هنرمندان در این مراسم حضور داشتند تا دختر ۸ ماهه را تا خانه ابدی تشییع و به خاک بسپارند.

همچنین ببینید: فیلم لحظه دزدیدن بنیتا کودک ۸ ماهه

روز ۲۹ تیر ماه امسال هنگامی که پدر بنیتا پس از خروج از پارکینگ قصد داشت در را ببندد، یک سارق پشت فرمان پراید نشسته و خودرو را به همراه بنیتا به سرقت برد.

پس از آن تحقیقات پلیس برای یافتن سرنخی از این کودک آغاز شد تا اینکه روز گذشته با دستگیری دو سارق لوازم خودرو در پاکدشت آنها اعتراف کردند خودرو را به همراه کودک در محلی خلوت در این شهرستان رها کرده اند.

با حضور پلیس در محل مشخص شد که “بنیتا” دختر ۸ ماهه به علت گرسنگی، تشنگی و گرما در خودرو جانش را از دست داده است.

تصاویر تشییع بنیتا کودک ۸ ماهه

تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه تصاویر خاکسپاری بنیتا,تشییع بنیتا کودک 8 ماهه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: