تصاویر : پادشاهان و ملکه هایی که در المپیک ۲۰۱۶ حضور دارند

 

پادشاهان و ملکه‌ها در المپیک 2016 + تصاویر

 در المپیک ۲۰۱۶ می توانیم بخش عمده نظام پادشاهی دنیا را تماشا کنیم.

 پادشاهان و ملکه هایی که برای تماشای رقابت های مختلف المپیک به برزیل سفر می کنند:

ولیعهد دانمارک و همسرش

پادشاه و ملکه آینده دانمارک به برزیل سفر خواهند کرد. ولیعهد فردریک(Frederik) و همسرش ماری(Mary) سی و یکم جولای به برزیل می روند. ف آنها در مراسم افتتاحیه حضور خواهند داشت و در کنار کاروان ورزشی کشور خود نیز حضور دارند.

از دربار دانمارک پسر کوچک تر پادشاه دانمارک هم حضور خواهد داشت. شاهزاده یوآخیم با همسر فرانسوی اش ماریه در این رقابت ها حضور خواهد داشت. آنها از تاریخ ۲۹ جولای تا هشتم آگوست در برزیل هستند و رقابت ها را از نزدیک تماشا می کنند.

 

شاهزاده دانمارک و همسرشعکس شاهزاده دانمارک و همسرش

پادشاه و ملکه هلند

پادشاه هلند یعنی ویلم(Willem) و همسرش ملکه ماکسیما(Queen Máxima) از ویژه ترین تماشاگران این رقابت ها هستند.. این زوج سلطنتی دو روز در برزیل حضور خواهند داشت.

عکس پادشاه و ملکه هلندعکس پادشاه و ملکه هلند

پادشاه و ملکه سوئد

گوستاو(Gustaf) پادشاه سوئد و همسرش سیلویا(Silvia) ملکه این کشور از تاریخ شانزدهم تا بیست و یکم آگوست در برزیل به سر خواهند برد. آنها در افتتاحیه حضور نخواهند داشت اما مهمانان افتخاری اختتامیه خواهند بود. ملکه سوئد یعنی سیلیویا اصالتی برزیلی دارد.

عکس پادشاه و ملکه سوئدعکس پادشاه و ملکه سوئد

پادشاه و ملکه اسپانیا

فیلیپ(Felipe) پادشاه اسپانیا و همسرش ملکه لیتیشیا(Letizia) نیز حضوری پررنگ در المپیک خواهند داشت. پادشاه اسپانیا البته قبل از اعزام تیم ها و ورزشکاران اسپانیایی برای آنها در مراسمی سخنرانی کرد. این زوج سلطنتی در المپیک ۲۰۱۲ لندن هم حضور داشتند.

عکس پادشاه و ملکه اسپانیاعکس پادشاه و ملکه اسپانیا

پادشاه و ملکه بلژیک

فیلیپ(Philippe) و ماتیلده(Queen Mathilde) پادشاه و ملکه بلژیک نیز در افتتاحیه حضور خواهند داشت. آنها حمایت گران اصلی کاروان ورزشی بلژیک هستند. این زوج در دهکده بازی ها هم حضور خواهند داشت گفته می شود آنها سه فرزندشان را هم با خود به برزیل می برند.

عکس پادشاه و ملکه بلژیکعکس پادشاه و ملکه بلژیک

شاهزاده های انگلیس و کیت میدلتون

پادشاه آینده انگلیس یعنی ویلیام(Prince William) و همسرش کیت میدلتون(kate middleton) به همراه شاهزاده هری(Prince Harry) از پر اهمیت ترین مهمانان سلطنتی المپیک هستند. این مهمانان ویژه نیز در مراسم افتتاحیه حضور خواهند داشت.

عکس شاهزاده های انگلیس و کیت میدلتونعکس شاهزاده های انگلیس و کیت میدلتون

شاهدخت انگلیس

دختر بزرگ ملکه انگلیس یعنی شاهدخت آن(Anne) دیگر مهمان سرشناس المپیک ریو است. آن عضوی از کمیته بین المللی المپیک است و وظیفه اش ایجاب می کند در این رقابت ها حضور داشته باشد. آن از روز افتتاحیه تا دوازدهم آگوست در برزیل حضور دارد.

عکس شاهدخت انگلیسعکس شاهدخت انگلیس

شاهزاده موناکو و همسرش

همسر شاهزاده موناکو یعنی شارلنه(Charlene) سابقه حضور در رقابت های شنای المپیک را دارد. این زوج که دختر و پسری دوقلو و یک ساله دارند بدون فرزندان خود در دهکده بازی ها حضور خواهند داشت.


عکس شاهزاده موناکو و همسرشعکس شاهزاده موناکو و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: