تصویر نجیب ترین مرد سال

نجیب ترین مرد سال

نجیب ترین مرد سال رو باید به نجیب با خان بدیم

توی سریال “عمر گل لاله” همه شون حامله شدن به جز “نجیب خان”
آفرین! واقعا که اسمش برازندشه

تصویر نجیب ترین مرد سال

این سریال، راوی روابط ناسالم یک مادر و دختر و همچنین دو خواهر در یک خانواده است. لاله دختر خانواده و خواهرش (یشیم) و مادرش (زمرد) محور اصلی داستان این سریال هستند.

داستان با افرادی از دو خانواده شکل می‌گیرد، یکی خانواده‌ای موفق که به تازگی از قیصریه به استانبول آمده و دیگری خانواده‌ای سابقاً بسیار سرشناس که بعد از مرگ پدر در خطر ورشکستگی مالی قرار گرفته‌اند.

خانواده تاشکیران: خانواده‌ای با اصل و نسب و پیچیده از استانبول است. بعد از مرگ پدر، تجارت آنها با ناکامی‌های بسیاری مواجه می‌شود و این خانواده را تا مرز ورشکستگی کامل پیش می‌برد. مادر سیاست‌پیشهٔ خانواده تمام تلاش خود را می‌کند تا با انواع دسیسه چینی، کلاس و ابهت خانواده را در مقابل اطرافیان حفظ کند.

این سریال داستانی پر از جدال و مشاجره، همچنین حقه و دسیسه است.

خانواده ایلگاز: خانواده محافظه‌کارتر، از قیصریه که موفق هستند. مادر و عموی دمدمی مزاج و جاه طلب و البته پایبند به رسم و رسوم سنتی خانواده هر کاری می‌کنند تا اعضای خانواده را آن طور که دلشان می‌خواهد دور هم نگه دارند.

عشق بین لاله (دختر زمرد تاشکیران) و چنار (پسر خانوادهٔ مقابل یعنی ایلگاز) منجر به ازدواج آنها می‌شود، و مرزها را در خانواده‌ها از بین می‌برد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: