تفریح اوباما و خانواده بعد از ریاست جمهوری +عکس

تفریح اوباما و خانواده بعد از ریاست جمهوری به سوژه خبری رسانه ها تبدیل شده است اوباما به همراه خانواده اش به تعطیلات رفته و تلفن همراه خود را خاموش کرده است.

تفریح اوباما و خانواده بعد از ریاست جمهوری

باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری به همراه همسر و دو دخترش به سواحل فرانسه رفته است.

باراک اوباما بعد از پایان دوره ریاست جمهوری از دنیای سیاست فاصله گرفته و به دور از مشغله و دغدغه های سیاسی به همراه خانواده اش به جزایر پولینزی در جنوب اقیانوس آرام و سواحل کشور فرانسه رفته است و تلفن همراه خود را خاموش کرده است.

همچنین ببینید: تفریح اوباما با دخترش در منتهن + تصاویر

اوباما به هیچ خبرنگارای درباره سیاست پاسخ نمیدهد و میگوید کار سیاسی من دیگر تمام شده است و الان کسی دیگر رئیس جمهور شده و من یک شهروند عادی هستم که آمده ام با خانواده ام تفریح کنم.

باراک اوباما هنگامی که در عرشه یک کشتی تفریحی بود و سپس در حال شنا کردن مشاهده و از او عکس گرفته شد. میشل اوباما هم در حالی که روی یک تخته شنا ایستاده و پارو می زد ، دیده شده است.

 

اوباما در حال شنا همراه با دخترش شکار دوربین های خبرنگاران شد

تفریح اوباما و خانواده

اویاما حتی در حال خوردن بستنی هم شکار دوربین خبرنگاران شد.

تفریح اوباما و خانوده,بستنی خوردن اوباما

تفریح اوباما و خانوده

خوش گذرانی اوباما و خانواده

باراک و میشل اوباما در جزیره موره آ مجمع الجزایر پولینزی دیده شده اند. آنها روز ۱۵ مارس با یک جت خصوصی وارد تائیتی ، پرجمعیت ترین جزیره پولینزی فرانسه شدند. آنها سپس با هواپیمای دیگری به جزیره تتیاروا ، جزیره ای مرجانی و حلقوی که یکی از زیباترین هتل های زیست محیطی جهان در آن واقع شده است ، رفتند.

اوباما وقتی دید یک خبرنگار از او عکس میگیرد گفت: خواهش میکنم ولم کنید

تفریح اوباما و خانوده

باراک اوباما در این جزیره همراه با محافظانش و راهنماهای طبیعت گرد و دانشمندان بارها در طول تعطیلاتش به گردش پرداخته است. تتیاروا دارای یک مرکز تحقیقات در مورد جانوران و گیاهان این منطقه از کره زمین است.

همچنین ببینید: برف بازی اوباما با دخترانش بعد از ریاست جمهوری

مارلون براندو ، بازیگر فقید و مشهور سینما هنگامی که فیلم « شورش در کشتی بونتی» در این مکان فیلم برداری می شد ، مفتون طبیعت مجمع الجزایر پولینزی فرانسه شد و مدتها در این جزایر زندگی می کرد.

تفریح اوباما و خانواده بعد از ریاست جمهوری

تفریح اوباما و خانوده تفریح اوباما و خانوده

همچنین ببینید: عکس‌های خنده دار از اوباما

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: