تلفات داعش در حمله موشکی سپاه + آمار

تلفات داعش در حمله موشکی سپاه

تلفات داعش در حمله موشکی سپاه اعلام شده است و موشک دقیقا زمانی شلیک شده است که فرماندهان داعش در یک جلسه در حال کشیدن نقشه برای عملیات هایخ ود بوده است.

تلفات داعش در حمله موشکی سپاه

اولین آمار از تلفات حمله موشکی ایران به داعش

شبکه المیادین به نقل از یک مقام ایرانی از برخورد مستقیم یک موشک سپاه پاسداران به مقر فرماندهی داعش در دیرالزور خبر داده است.

 در خبری که شبکه المیادین به نقل از یک مقام ایرانی منتشر شده است آمده: یکی از موشک‌های شلیک شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که شب گذشته از داخل مرزهای ایران به سمت دیرالزور شده مستقیما به مقر فرماندهی داعش در منطقه المیادین اصابت کرده است.

بنا بر این گزارش؛ تاکنون دستکم ۵۰ تن از فرماندهان و کادر داعش به هلاکت رسیده اند.

المیادین در ادامه خبر خود اورده است: ۶ تن از فرماندهان لیبیایی داعش در این حمله به هلاکت رسیده اند.

المیادین در انتها آورده است: در بین فرماندهان داعشی به هلاکت رسیده نام ابوعاصم اللیبی و عبدالقادر الفرانی ملقب به ابوحارث به چشم می خورد.

همچنین خبرگزاری تسنیم نوشت: داماد ابوبکر بغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی تروریست ها در دیرالزور سوریه به هلاکت رسیده است.

منابع میدانی اعلام کردند، داماد ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی تروریستهای داعش در دیرالزور سوریه به هلاکت رسیده است.منابع میدانی همچنین اعلام کردند، هر شش موشک پرتاب شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی تروریستهای داعش در دیرالزور سوریه دقیقا به اهداف مد نظر اصابت کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: