تماشاگران ایرانی در بازی والیبال ایران و ایتالیا ۲۰۱۷

تماشاگران ایرانی در بازی والیبال و عکس های هواداران ایران در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ و عکس های تماشاگران ایرانی در والیبال و عکس های تماشاگران در لیگ جهانی ۲۰۱۷ را در مجله مراحم ببینید.

تماشاگران ایرانی در بازی والیبال

لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ والیبال از ۱۲ خرداد شروع شده است و در اولین بازی ایران نتیجه را به حریف ایتالیایی خود باخت.

بازی والیبال دو تیم ایران و ایتالیا با برتری ۳-۰ ایتالیا به اتمام رسید.

این بازی مثل بازی های دیگر انجام شده در خارج از کشور با سانسور عکس تماشاگران حاضر در ورزشگاه همراه بود.

اما بیش از باخت ببیندگان اعصابشان بخاطر سانسورهای زیاد عصبی شده بودند، سانسورهایی که بیشتر برای تماشاگران ایرانی بود نه برای ایتالیایی ها

تماشاگران ایرانی در بازی والیبال تماشاگران ایرانی در بازی والیبال

تماشاگران در لیگ جهانی ۲۰۱۷

تماشاگران ایرانی در بازی والیبال تماشاگران ایرانی در بازی والیبال

صحبت های سرمربی ایران بعد باخت مقابل ایتالیا

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در همه ست‌های مسابقه با ایتالیا فرصت پیروزی داشتیم، اما از فرصت‌ها خوب استفاده نکردیم.

 ایگور کولاکوویچ پس از ناکامی شاگردانش در نخستین مسابقه ایران در لیگ جهانی، اظهار داشت: بازی اول ایران در لیگ جهانی امسال برابر ایتالیا نایب قهرمان المپیک بود آن هم در زمین خودشان؛ در همه ست‌ها فرصت پیروزی داشتیم ولی در همه آنها این فرصت‌ها از دست رفت.

وی با بیان اینکه تیم ملی والیبال ایتالیا در سرویس بهتر از ایران بود، گفت: این تیم امتیازات زیادی از سرویس‌های پرشی به دست آوردند و در این زمینه خیلی خوب عمل کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: برابر ایتالیا به پیروزی نرسیدیم اما بازیکنانم در هیچ یک از لحظات بازی تسلیم نشدند و تا آخر جنگیدند. من از برخی از لحظات این بازی راضیم و بخشی هم نه. برای اولین بازی لیگ جهانی، این نتیجه رضایت بخش نیست اما از بازی بازیکنانم در بخشی از لحظات بازی راضیم.

کولاکوویچ درباره مسابقه دوم ایران در هفته نخست لیگ جهانی و دیدار با برزیل گفت: امیدوارم بازیکنان ایران روحیه جنگندگی خود را حفظ کنند و در عین حال برخی از مهارت های والیبالی خود را تقویت کنیم. بازی با برزیل روزی جدید، فرصتی جدید و بازی جدیدی است.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ مغلوب ایتالیا میزبان گروه اول این رقابت ها شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: