تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو + تصاویر

تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو

تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو در بازی شیلی و پرتغال نکته جالب توجه این بازی بود علیرضا فغانی که داور مسابقه شیلی و پرتغال بود با سوت های که زد گویا خشم کریس رونالدو را برانگیخته بود و به یکباره رونالدو به طرف علیرضا فغانی آمد و او را به شدت تهدید کرد و برای فغانی خط و نشان کشید اما داور خوش اخلاق کشورمان به او گفت آرام باش و بازی ات ادامه بده در حالی که رونالدو تا اخر بازی به علیرضا فغانی اعتراض میکرد.

خط و نشان رونالدو برای علیرضا فغانی

تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو

عصبانیت رونالدو به خاطر علیرضا فغانی

نیمه اول دیدار شیلی و پرتغال در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که بازی پربرخورد دو تیم، علیرضا فغانی را مجبور کرد به ستاره‌های هر دو تیم تذکرهای جدی بدهد؛ از جمله به کریس رونالدو.

به گزارش مجله مراحم بازیکنان دو تیم در نیمه اول بارها با خطاهای نسبتا شدید، باعث توقف بازی شدند و در این بین چند تصمیم فغانی با اعتراض روبرو شد؛ از جمله در دقایق پایانی که اعلام یک ضربه آزاد پشت محوطه جریمه پرتغال، واکنش کریس رونالدو را به همراه داشت.

تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو + تصاویر

تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو

او با چهره ای برافروخته به سمت فغانی رفت و در حالی که انگشتش را به سوی او گرفته بود، مشغول صحبت شد اما فغانی با خونسردی کاپیتان پرتغال را دعوت به سکوت کرد و بعد با یک تذکر جدی از او خواست به تصمیماتش احترام بگذارد. رونالدو هم که چاره ای نداشت، به بحث ادامه نداد تا بازی ادامه پیدا کند.

اعتراض های کریس رونالدو به علیرضا فغانی

تهدید علیرضا فغانی توسط رونالدو + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: