رای صادرشده کمیته اخلاق درباره رحمتی

توضیحات رحمتی درباره رای کمیته اخلاق

رحمتی: مسئولان کمیته اخلاق قانع شدند که دعوت‌نامه به دستم نرسیده بود/ موضوع تمام شد!

مهدی رحمتی

 مهدی رحمتی گفت که مسئولان کمیته اخلاق قانع شده‌اند که دعوت‌نامه این کمیته به دست او نرسیده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدمهدی رحمتی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره حضورش در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: من براساس وظیفه و رعایت اخلاق تصمیم گرفتم شب گذشته در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر شوم که در آنجا جلسه خوبی را با آقای تورک داشتم.

اصلاً بحث عکس و مسائل این‌چنینی در آنجا مطرح نبود و من متوجه شدم که این کمیته با چه مسائلی مهمی مثل مبارزه با فساد در مدارس فوتبال و یا پرونده‌های متعلق به پنج سال پیش که گزارش‌هایش در مجلس و سایر نهادهای مربوطه موجود است را بررسی و پیگیری می‌کند.

حتی من گلایه‌ای از یکی از همکاران ایشان درباره مصاحبه‌هایش داشتم و شکایتی هم از ایشان تقدیم رئیس محترم کمیته اخلاق کردم که آقای تورک با خوشرویی این گلایه مرا شنیدند و قول برخورد با این موضوع را دادند.

وی در ادامه افزود: عمده گلایه مسئولان کمیته اخلاق از من بابت این بود که چرا با وجود احضارم به کمیته اخلاق به آنجا نرفته بودم و این باعث شده بود که آنها گمان کنند که من به عمد به این کمیته نرفتم و بعد از اینکه این عزیزان صحبت‌های مرا شنیدند و فهمیدند تنها یکبار نامه این کمیته به دست من رسیده بود، قانع شدند و موضوع تمام شد و مشکلی نیست.

کاپیتان استقلال در پایان اضافه کرد: جا دارد از آقایان تاج و تورک بابت لطف‌شان به من تشکر کنم.

من وقتی در کمیته اخلاق دیدم که این کمیته روی چه پرونده‌هایی کار می‌کنند خوشحال شدم چون این کار آنها باعث می‌شود تا جایگاه مفسدان در فوتبال تنگ‌تر شود و خانواده‌ها و اهالی فوتبال دغدغه کمتری نسبت به فساد در فوتبال داشته باشند.

در انتها از همه هواداران، اهالی فوتبال و رسانه و بزرگانی چون علی دایی، علی کریمی و دیگر عزیزان که در این شرایط از من حمایت کردند، تشکر می‌کنم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: