توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه +فیلم و صوت

توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه

توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه در بیمارستان بقیه الله را مشاهده میکنید ماجرای اهانت احمدی نژاد به قوه قضاییه را در زیر مشاهده میکنید.

احمدی نژاد برای دیدن حمید بقایی به بیمارستان رفته بود که او را به داخل بیمارستان راه ندادند و گفتند که قوه قضاییه ورود شما را به بیمارستان ممنوع کرده است.

احمدی نژاد بعد از جلوگیری او از ورود به بیمارستان شروع به توهین به قوه قضاییه کرد.

فیلم توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه

جلوگیری از ورود احمدی نژاد برای ملاقات حمید بقایی

محمود احمدی نژاد شب گذشته با حضور خود در مقابل بیمارستان بقیه الله و اقدام برای عیادت از حمید بقایی هنگامی که با ممنوعیت قضایی جهت ورود مواجه شد در سخنانی به حکم قضایی این ممنوعیت توهین کرد. توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا٬ محمود احمدی نژاد شب گذشته با حضور خود در مقابل بیمارستان بقیه الله و اقدام برای عیادت از حمید بقایی هنگامی که با ممنوعیت قضایی جهت ورود مواجه شد در سخنانی خطاب به قوه قضاییه گفت: این ها چه کسانی هستند که این دستورات را می دهند؟ از کدام کشور وارد ایران شده اند؟ از کدام کُره آمده اند؟

دکتر احمدی نژاد در رابطه با یک ساعتی که پشت درب بیمارستان مانده است ! نمیزارن اقای بقایی ببینیم از اونور خبرگزاری فارس منتشر کرده اقای بقایی ازاد است از اینور هم خبر سلامتی ایشون به ما نمیدن بازداشت بقایی به دلیل وثیقه است نه دلایل امنیتی، نباید مانع ملاقات و تماس شوند. توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه

لحظه توهین احمدی نژاد به قوه قضایی را بشنوید

توهین احمدی نژاد به قوه قضاییه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: