توهین رامبد جوان به خبرنگاران + عکس

توهین رامبد جوان به خبرنگاران ، پست رامبد جوان خطاب به خبرنگاران ، پست توهین آمیز رامبد جوان ، حمایت رامبد جوان از بهناز جعفری

توهین رامبد جوان به خبرنگاران

رامبد جوان که چندی پیش در خندوانه میزبان بهناز جعفری بود، با انتشار یک فایل صوتی نسبت به اتفاق پیش آمده موضع گیری کرد. متن صحبت های او را در ادامه می خوانید و قضاوت درباره آن بر عهده خودتان است..

توهین رامبد جوان به خبرنگاران 

 حمایت توهین رامبد جوان از بهناز جعفری

رامبد جوان : «همان قدر که تعداد قابل توجهی از بازیگران ما بی سوادند، تعداد قابل توجهی از خبرنگارهای ما هم بی سوادند… این معنی اش دفاع از خانم جعفری نیست… این لحن را نمی فهمم که با زبان روزه آن جا نشسته بودند… یک لحن آه و ناله ای ناخوشایندی در مطلب هست… دارم می خوانم که به ایشان گفته اند اگر بچه های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید… آره ممکن بود یهو مثلا صفر شکولی از آب درآید خانم جعفری.
 
واقعیتش این است من هم به عنوان کسی که در ارتباط با شما و همکاران تان قرار می گیرم، گاهی اصلا بدم نمی آد چیزهای درشت ناخوشایندی را ارائه دهم که که باعث سوزش بعضی از جاهای حساس آن عزیزان شود… خیلی خوب هم می توانم از پس این کار بربیایم… ولی نمی کنم این کار را…اگر کسی این کار را می کند به او نپریم… با او بدرفتاری نکنیم.
 
خانم جعفری جایگاه خودش را دارد. اگر بدخلقی کرده دسته جمعی ننشینیم جلویش دندان تیز نشان دهیم یا اگر او دندان نشان می دهد ما هم این کار را در جوابش بکنیم… ایشان خیلی سال است دارد کار را می کند… آدم درست و زحمت کشیده ای است… نمی دانم از کجا حالش بد است… سوال ها می تواند حالش را بد کرده باشد… بیماری ام اس شان می توند خیلی شکننده شان بکند… الان این لحن و موضع گیری ها می تواند میزان آسیب پذیری ایشان را بالا ببرد… خواهش می کنم ای عزیزان مهربان تر رفتار کنید… اگر کسی تندی می کند انقدر سریع واکنش نشان ندهید… و ببخشید از این واژه استفاده می کنم چون احساس صمیمیت می کنم با شما… این لحن ننه من غریبم بازی می تواند ناخوشایند و موزیانه باشد.

صحبت های بی ادبی رامبد جوان

توهین رامبد جوان به خبرنگاران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: