ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

توهین رامبد جوان به صفر کشکولی و عذر خواهی رامبد جوان از صفر کشکولی و فیلم توهین رامبد جوان به صفر کشکولی در برنامه خندوانه

توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

در حالی که شب گذشته، چهارشنبه ۲۴ خرداد، نشست خبری سریال «زیر پای مادر» به واسطه درگیری میان بهناز جعفری با حبرنگاران نیمه‌تمام ماند، امروز پنجشنبه ۲۵ خرداد رامبد جوان با انتشار فایلی صوتی در تلگرام به دفاع از عملکرد بهناز جعفری پرداخت.

ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

رامبد جوان در این فایل صوتی می‌گوید: «همان قدر که تعداد قابل توجهی از بازیگران ما بی‌سوادند، تعداد قابل توجهی از خبرنگارهای ما هم بی‌سوادند… این معنی‌اش دفاع از خانم جعفری نیست… این لحن را نمی‌فهمم که «خبرنگاران با زبان روزه آن جا نشسته بودند»… یک لحن آه و ناله‌ای ناخوشایند در مطلب هست… دارم می‌خوانم که به ایشان گفته‌اند اگر بچه‌های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید… بله ممکن بود یهو مثلا صفر کشکولی از آب درآید خانم بهناز جعفری.

واقعیتش این است که من هم به عنوان کسی که در ارتباط با شما و همکاران‌تان قرار می‌گیرم، گاهی اصلا بدم نمی‌آد چیزهای درشت ناخوشایندی ارائه دهم که باعث سوزش بعضی از جاهای حساس آن عزیزان شود… خیلی خوب هم می‌توانم از پس این کار بربیایم… ولی نمی‌کنم این کار را…اگر کسی این کار را می‌کند به او نپریم… با او بدرفتاری نکنیم. ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

خانم جعفری جایگاه خودش را دارد. اگر بدخلقی کرده دسته‌جمعی ننشینیم جلویش دندان تیز نشان دهیم یا اگر او دندان نشان می‌دهد ما هم این کار را در جوابش بکنیم… ایشان خیلی سال است که دارد کار می‌کند… آدم درست و زحمت کشیده‌ای است… نمی‌دانم از کجا حالش بد است… سوال‌ها می‌تواند حالش را بد کرده باشد… بیماری ام اس شان می‌تواند خیلی شکننده‌شان بکند… الان این لحن و موضع‌گیری‌ها می‌تواند میزان آسیب‌پذیری ایشان را بالا ببرد… خواهش می‌کنم ای عزیزان مهربان‌تر رفتار کنید… اگر کسی تندی می‌کند انقدر سریع واکنش نشان ندهید… و ببخشید از این واژه استفاده می‌کنم چون احساس صمیمیت می‌کنم با شما… این لحن ننه من غریبم بازی می‌تواند ناخوشایند و موزیانه باشد.»

روز گذشته بهناز جعفری به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران در نشست خبری «زیر پای مادر» انتقاد کرده و گفته بود: «نشانه بی‌سوادی‌تان همین نشست امروز است که در آن هیچ سوالی درباره شخصیت‌پردازی و نحوه بازی و شخصیت از من پرسیده نشد.»

سریال «زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی به مناسبت ماه رمضان هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

صفر کشکولی در برنامه خندوانه

شب گذشته خندوانه میزبان صفر کشکولی یکی دیگر از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون شد. رامبد جوان ابتدای برنامه آمدن فصل تابستان را تبریک گفت و به مصرف صحیح آب و برق در این فصل اشاره کرد.

همچنین پس از برگزاری قرعه کشی بین تماشاگران استودیو، گزارشی از ادای قول ارژنگ امیرفضلی نشان داده شد و بخش نمایشی نیما شعبان‌نژاد روی آنتن رفت.

توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

دلجویی رامبد جوان از صفر کشکولی در خندوانه

جوان در اواسط برنامه خندوانه از صفر کشکولی بازیگر مجموعه های تلویزیونی به روی صحنه دعوت کرد و پیش از آغاز سوالات خود از این قهرمان پرورش اندام، با توجه به رخدادهای اخیر در خصوص توهین به اهالی رسانه و خبرنگاران بیان کرد: چند روزی است اتفاقی افتاده که نمی خواهم به آن رجوع کنم. من در یکی از گروه های فضای مجازی با عصبانیت شروع به صحبت کردم و اشتباه کردم. باید برای حرفم بایستم و از همه مردم ایران و تمام کسانی که ناراحت شدند، عذرخواهی کنم. ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

مجری خندوانه بی آنکه صحبتی از خبرنگاران به میان بیاورد، خطاب به صفر کشکولی ادامه داد: من بچه سینمایی هستم که ادب را به من یاد داد و ما باید این فرهنگ عذرخواهی را ترویج کنیم.

اما صفر کشکولی با اشاره به ناراحتی خبرنگاران گفت: من از همه خبرنگارها و ملت ایران عذرخواهی می کنم. آنها اگر نباشند ما دیده نمی شویم.

عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی

جوان با بیان اینکه من از صمیم قلب از شما عذرخواهی می کنم و به هیچ وجه قصد توهین به شما را نداشتم، اظهار داشت: من هم تمام آن عزیزانی که بی تربیتی کردند را می بخشم و به دل نگرفتم و البته پیگیر آن خبرنگاری که فایل صوتی من را منتشر کرد، هستم. ولی خواهشاً بر سر یکدیگر منت نگذاریم که اگر شما نبودید، ما هم نبودیم. هرکاری اول تلاش خود فرد و بعد همکاری اصحاب رسانه و منتقدین را می‌طلبد. من فقط‌ می گویم سر هم منت نگذاریم.

کارگردان برنامه تلویزیونی خندوانه خیلی‌ سریع موضوع بحث را به سمت گفتگو با مهمانش تغییر داد و از صفر کشکولی پیرامون خاطرات دوران کودکی جویا شد.

صفر کشکولی قهرمان پرورش اندام

این قهرمان پرورش اندام نیز در این باره یکی از خاطرات دوران کودکی خود را در شهر آبادان تعریف و به خانواده پر جمعیت خود اشاره کرد.

کشکولی با بیان اینکه پدرش دروازه بان تیم نفت آبادان بود، در خصوص شروع به کار خود در عرصه ورزش و سینما اظهار داشت: از بچگی چون پدرم دروازه بان بود، فوتبالم از بقیه دوستانم بهتر بود، اما کم کم در جوانی به رشته پرورش اندام علاقه مند شدم. چون آن زمان به هرکسی هیکل درشتی داشت، هرکول می گفتند. من برای مسابقات سال ۱۳۴۱ به کویت دعوت شدم و در رشته قد کوتاه ها رتبه اول را کسب کردم . سال ۱۳۴۳ نیز به عنوان هرکول خوزستان انتخاب شدم. با سفر به تهران و کسب مقام آسیایی وارد دنیای هنر شدم، در صورتی که اصلا به بازیگری فکر نکرده بودم و در آن سال به سینما روی آوردم. ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

صفر کشکولی با موهای فرفری

جوان به داشتن موهای فرفری این بازیگر اشاره کرد و صفر کشکولی هم افزود: من از زمانی که وارد دنیای فیلم شدم یعنی حدود ۴۰ سال پیش، موهای فرفری ام را از دست داده ام.

وی پس از ثبت لبخند ۱۵ ثانیه ای خود، به انجمن بازیگران و بدلکاران سینمای ایران اشاره کرد و از رامبد جوان قول گرفت تا یک شب اهالی این انجمن مهمان خندوانه باشند.

برنامه تلویزیونی خندوانه پس از گفتگوی صفر کشکولی و پخش گزارش پشت صحنه و مصاحبه با تماشاگران به پایان رسید.

ماجرای توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: