توهین قالیباف به روحانی در اولین مناظره +فیلم

توهین قالیباف به روحانی در اولین مناظره نکته جنجالی اولین مناظره تلویزیونی بود و قالیباف به روحانی گفت دولت شما دولت زالو صفت هاست و احمدی نژاد حداقل حامی محرومین و نیازمندان و قشر ضعیف جامعه بود ولی شما از تهران خارج هم نمی شوید.

توهین قالیباف به روحانی

انتقادات صریح قالیباف از روحانی (جهانگیری): دولت شما دولت ۴ درصدی زالو صفت‌هاست. دولت قبل حداقل حامی محرومین بود شما که از تهران خارج هم نمی‌شوید.

فیلم توهین قالیباف به روحانی 

دانلود این ویدئو

 

 اگر موفق به تماشای زنده مناظره‌ها نشده‌اید، می‌توانید امشب ساعت ۲۲ بیننده بازپخش آن باشید.

بازپخش اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری امروز (هشتم اردیبهشت ماه) ساعت ۲۲ به روی آنتن تلویزیون و رادیو می‌رود.

اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری در شبکه چهار سیما و شبکه رادیویی جوان تکرار خواهد شد.

اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ساعت ۱۶:۳۰ امروز از شبکه‌های یک سیما، خبر، جام جم و همچنین رادیو سراسری ایران به صورت زنده روی آنتن رفت.

در بخش ابتدایی اولین مناظره انتخاباتی تلویزیون، نامزدهای ریاست جمهوری به قید قرعه در جایگاه پاسخگویی قرار گرفتند و به پرسشی که آنهم به قید قرعه انتخاب شد با موضوع اجتماعی پاسخ گفتند. نامزدها در این بخش هر کدام به مدت چهار دقیقه فرصت پاسخگویی داشتند. در ادامه‌ی چهار دقیقه، هر کدام از نامزدها به مدت دو دقیقه فرصت نقد این پاسخ را داشتند.

پس از نقد دو دقیقه‌ای نامزدها، نامزد مشخص‌شده، پنج دقیقه فرصت داشت تا پاسخگوی نقدهای مطرح شده باشد.

به گزارش ایسنا، در بخش دوم مناظره نیز سوالاتی به قید قرعه برای نامزدها انتخاب شد که به مدت دو دقیقه فرصت پاسخگویی داشتند.

در بخش پایانی مناظره، نامزدها به مدت سه دقیقه فرصت داشتند که مباحث مطرح شده را جمع‌بندی کنند.

حیدری در ابتدای مناظره توضیح داد که محوریت مناظره اول اجتماعی است و از آنجا که این موضوع ارتباط تنگاتنگی با مسائل سیاسی و اقتصادی دارد، نامزدها اجازه دارند به موضوعات دیگر هم وارد شوند.

در ایتدای مناظره توضیح داده شد که چنانچه در جریان برنامه‌های زنده تبلیغاتی نامزدها، موضوعی برخلاف روند معمول و با هدف تخریب یا توهین به یکی از نامزدها عنوان شود، صداوسیما موظف است به میزان مناسب فرصت احقاق حق دهد.

زمان پیش‌بینی شده برای اولین مناظره انتخاباتی حدود سه ساعت بود.
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: