توهین متین دو حنجره به مدیر شبکه جم +عکس

توهین متین دو حنجره به مدیر شبکه جم سعید کریمیان

سعید کریمیان مدیر شبکه جم بعد از ترور شدن در ترکیه واکنش های مختلفی را در پی داشت. برخی برای او آرزوی مغفرت کردند و بعضی ها به او نفرین و فحاشی کردند.

 متین معارفی خواننده زیر زمینی کشورمان که در حال حاضر مقیم خارج از کشور است با انتشار متنی درباره سعید کریمیان وی را از حیوان کمتر خطاب کرد.

متین معارفی که خود چندین آهنگ حاوی توهین به خداوند خوانده است در پستی اینستاگرامی سعید کریمیان را از حیوان کمتر دانسته است!!!

در پی مرگ وی یکی از خواننده های هتاک خارج نشین با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش پرده از فساد اخلاقی مدیر جم برداشت و عنوان کرد: “تو گور خودت جوابگو باش”

افشاگری متین معارفی درباره سعید کریمیان

این خواننده نوشت:

“یادمه تو یه صحبت معمولی و روزمره که با هم داشتیم از آینده داشتیم صحبت می کردیم وقتی گفتم میخوام واسه پدر مادرم خونه بخرم گفتی اونا دیگه عمر خودشون رو کردن! یادمه یه دختری بود به اسم بهار دختر تنهایی بود، چون نمی خواست با تو باشه انداختیش بیرون از کارش! یادمه شوهراشون رو می فرستادی ماموریت و خودت زناشونو!… و خیلی چیزای دیگه که از حوصله خارجه. هیچکدوم از اینا که گفتم نه به من نه به هیچکس ربط نداره تو گور خودت جوابگو باش . این عکس رو و این بی احترامی و بخاطر جمله اولم گذاشتم و فشار دادم بهت، چون یادمه وقتی پدر مادرت اومدن مالزی خیلی بهشون حال دادی یعنی فرق گذاشتی بین پدر مادر خودت با من و بی احترامی کردی نباید می کردی. گوساله هایی مث تو کمتر شدنشون نعمته یه سگ کمتر.

پ. ن: از حیوانات مفید و با وفامون سگ‌ها و گوسفندا عذر می خوام.”

توهین متین دو حنجره به مدیر شبکه جم

توهین متین دو حنجره به مدیر شبکه جم

توهین متین دو حنجره به مدیر شبکه جم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: