توهین کاربران به عمل جراحی رزیتا غفاری +تصاویر

جراحی فک و لثه رزیتا غفاری بخاطر اشتباه پزشک

رزیتا غفاری بازیگر زن ایرانی که مدت هاست کم بازی شده و کمتر در سینما و تلویزیون دیده میشود از ماجرای عمل وحشتناکی خبر داد .عمل بینی نبوده بلکه عمل مربوط به سینوس هاست و به خاطر خطای یک دندانپزشک این همه گرفتاری و هزینه برای یک شخص به بار آمده است.

رزیتا غفاری، بازیگر تلوزیون که دو روز پیش عکسی از خود پس از عمل سینوس هاا منتشر کرده بود، به تازگی با انتشار پستی تازه در اینستاگرام، از برخوردی که برخی با او داشته اند، ابراز ناراحتی کرد.

رزیتا غفاری بعد از عمل

رزیتا غفاری,جراحی رزیتا غفاری,عکس رزیتا غفاری,اینستاگرام رزیتا غفاری

ناراحتی رزیتا غفاری از توهین کاربران

او درخصوص واکنش برخی از مردم نوشت:

«سلام، باور کنین اصلا فکر نمی کردم که بعد از یه عمل جراحی سخت و چند ساعت بیهوشی کامل و چند روز بستری شدن در بیمارستان حقم این برخورد مردم باشه!

واقعا انسانیت رو برای هم تمام کردیم! تعریف کردن تنها قسمتی از ماجرایی که بر من گذشته ظاهرا به بعضی دوستان دانشجو سخت اومده

با پوزش فراوان و با اجازه شما دوستان بدون استفاده از لغات و اصطلاحات پزشکی و بدون در نظر گرفتن حوصله شما کامل تر ماجرا را برایتان میگویم! ١٥سال پیش به جهت تنها یک پوسیدگی دندان به یک دندانپزشک که از طرف خانه سینما معرفی شد رفتم.. دکتر که به ظاهر بسیار جوان بود کار را شروع کرد ولی متاسفانه بیشتر از آنچه باید تراش دندان را ادامه داد تا اینکه اعصاب باز شدند! سپس شروع به عَصب کشی دندان نمود، بعد از کشیدن دومین عَصب، وسیله عصب کشی را از ریشه دندان خارج کرده و وارد فکم نمودند سپس وسیله را همانجا شکاندند. با دست پاچگی ایشان و صدای شکستن تا حدی متوجه موضوع شدم. سپس ایشان بدون کشیدن اعصاب باقیمانده، در دندان را بسته و به من چهار استامینافون کدئین و ترامادول تجویز کردند و مرا راهی کردند!

شب دچار مسمومیت شدید شدم و به علت خونریزی معده به بیمارستان منتقل شدم و سپس خون معده را با شلنگ خارج کردند! و این تازه اول ماجراست. کم کم اثرات دارویی از بین رفت و درد دندان شروع شد.

ابتدا به دنبال یک پزشک حاذق گشته و فورا توسط ایشان فکم از بالای دندان شکافته شد و وسیله عَصب کشی خارج شد!
سپس اعصاب رها شده در دندان بدون بی حسی دوباره عصب کشی شدند! دو مرتبه جراحی لثه شدم. سپس تمام دندانم از داخل عفونت کرد و کیست ها تمام اطراف را أحاطه کردند!

سه بار پیوند استخوان شدم و در انتها پزشک مشاورم که در طی سالیان سعی نمود دندانم را نگه دارد آن را کشیده و ایمپلنت کرد. … در طی جراحی‎های فک متوجه باز بودن سینوس ها و تخریب کامل دیوارهای سینوسی شدم و حالا تحت نظر پزشک گوش و حلق و بینی تحت جراحی سینوس که حاوی کیست هم بود قرار گرفتم. توجه داشته باشید که در طی ١٥ سال به من چه گذشت.

این تقریبا ماجرای بیماری من بود که ظاهرا در طی این دو روز خیلی ها رو ناراحت کرده! البته نه به جهت دلجویی و دلداری از من بلکه شرح این واقعه را دروغ شاخدار، هنرنما بودن، به دور از انسانیت و بسیار توهین و تحقیرهایی که واقعا در درکش مانده ام.
باز هم اگر به عنوان یک هنرمند نتوانستم از اصطلاحات پزشکی استفاده کنم عذر می خواهم.»

ناراحتی رزیتا غفاری از برخورد مردم

رزیتا غفاری,اینستاگرام رزیتا غفاری

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: