تیراندازی به یک خودرو در قم + تصاویر

تیراندازی به یک خودرو در قم

تیراندازی وحشتناک به یک خودرو  باعث زخمی شدن دو نفر شد.

طی خبرهای رسیده در منطقه نیروگاه قم تیراندازی شده و شاهدان ماجرا گفته اند که یک موتورسوار به طرف یک خودرو چندین تیر شلیک کرده است .

در این حادثه تیراندازی دو نفر زخمی شدند که گفته می‌شود حال یکی از این افراد وخیم گزارش شده است.

گویا سال گذشته درگیری و قتلی بین دو خانواده ررخ داده بود که امروز دو نفر به قصد تلافی اقدام به ترور به فرد کردند.
مدتی قبل نیز در این منطقه میان چند نفر درگیری مسلحانه شده و ضاربان پس از کشتن دو نفر فراری شدند.

تیراندازی و درگیری خونین در قم

تیراندازی به یک خودرو در قم

در پی تیراندازی صبح امروز در تقاطع ۲۰متری شیرازی در منطقه نیروگاه، دو نفر مجروح شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است.

شاهدان حادثه گفتند حدود ساعت ۱۵ امروز یک فرد موتورسوار با شلیک چند گلوله یک مکانیک ۳۸ ساله و یکی از مراجعان وی که مردی ۵۵ ساله بوده است را به ضرب گلوله مجروح و فرار کرده است. به گفته شاهدان عینی حادثه امروز با قتل دو نفر در باشگاه ورزشی خیابان ۱۷ شهریور که اسفند سال گذشته اتفاق افتاده بود مرتبط است.

فردی که دو ماه قبل دو نفر را در باشگاه ورزشی به قتل رسانده بود برادر مکانیکی است که امروز هدف گلوله قرار گرفته است و احتمالا به تلافی آن حادثه انجام شده است.

فرد ضارب، مکانیک را از ناحیه شکم و پا مورد هدف ۳ گلوله قرار داده و یک گلوله به یکی از مراجعان که پدر شاگرد مکانیک بوده اصابت کرده است.

عکس خودروی تیرباران شده که چندین گلوله به سمتش شلیک شده است و شاهدان ماجرا میگویند که این حمله انتقام جویانه بوده است وفردی برای انتقام  ازصاحب خودرو دست به این عمل زده است.

تیراندازی به یک خودرو در قم

 تیراندازی به یک خودرو در قم
 

درگیری مسلحانه در قم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: