شلیک گلوله به پدر برای معافیت سربازی!

پسر الیگودرزی برای معافیت از سربازی پدرش را با اسلحه زد

سرهنگ خدارحم ذلقی فرمانده انتظامی الیگودرز لرستان گفت :ضارب که توسط نیروی انتظامی دستگیر شده در بازجویی اعتراف کرده که هدفش از شلیک گلوله به سمت پدرش ، مصدوم کردن پدر برای معافیت از خدمت سربازی و یا انتقال به شهر الیگودرز بوده است.
 
 

تصمیم خونبار جوان ۲۰ ساله برای معافیت از خدمت سربازی

وی در خصوص جزئیات حادثه اظهار کرد: حوالی جمعه شب گذشته صدای شلیک گلوله در خیابان کارگر شهر الیگودرز موجب وحشت مردم این منطقه شد که پس از اعلام این حادثه به پلیس و حضور ماموران انتظامی در محل وقوع جرم، مشخص شد مردی ۶۰ ساله بر اثر اصابت گلوله به قفسه سینه به شدت مجروح شده که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. 
 
وی اضافه کرد: در مرحله نخست حادثه مشکوک به سرقت مسلحانه تشخیص داده شد ولی با توجه به اینکه سرقتی از منزل صورت نگرفته یود تحقیقات در خصوص این حادثه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان الیگودرز قرار گرفت. 
 

تیراندازی به پدر برای معافیت از خدمت سربازی

 
سرهنگ زلقی با بیان این که در تحقیقات مشخص شد که فرزند این مرد در مرخصی سربازی به سر می برد ولی کسی از حضورش در الیگودرز اطلاع ندارد افزود: پس از دستگیری متهم ، وی در بازجویی اعتراف کرد که چند روز در شهر الیگودرز پنهان شده و منتظر ایجاد موقعیت برای مصدوم کردن پدرش بوده تا اینکه سرانجام با ورود شبانه به منزل پدرش با شلیک گلوله وی را مصدوم کرده است. 
 
سرهنگ ذلقی با هشدار از عواقب سو این گونه رفتارها به جوانان و خانواده ها ، خواستار کنترل احساسات جوانان در چنین مواقعی شد. 
 
شهرستان الیگودرز در شرق استان لرستان قرار دارد. 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: