حمله به مردم در متروی شهر ری ۳ نفر کشته شدند + فیلم

حمله به مردم در متروی شهر ری

 حمله به مردم در متروی شهر ری ۳ نفر کشته شدند یک مرد ۴۰ ساله که به گفته شاهدان عینی مست بوده است با قمه به مردم حاضر در متروی شهر ری حمله کرد و دو شهروند تهرانی و یک مامور پلیس را به قتل رساند!

جزییات تیراندازی در متروی شهر ری به این صورت اطلاع رسانی که مردی ۴۰ ساله که حالت عادی نداشت با قمه به مردم عادی و مسافران حاضر در این مترو و همینطور به یک فرد روحانی حمله کرده و چند تن را زخمی کرد و اما با هوشیاری پلیس بعد از درگیری با مأموران پلیس، کشته شد.

همچنین ببینید: کلیپ قمه کشی اراذل و اوباش در زنجان

طبق اظهارات مردم حاضر در محل، صدای ۳ گلوله شنیده شده است.

طبق اخبار واصله به ما حدود ۱۵ نفر در این حادثه تیراندازی زخمی شده اند.

حمله مرگبار با قمه به مردم در متروی شهر ری

حمله به مردم در متروی شهر ری 3 نفر کشته شدند

 

کشته شدن سه نفر با قمه کشی مرد مست در متروی شهر ری

به گزارش تسنیم، صبح امروز فردی ۴۰ ساله با سلاح سرد وارد ایستگاه شهرری شد و با حمله به شهروندان و مسافران ۴ نفر از آنها را زخمی کرد که عوامل انتظامی مستقر در مترو سریعا وارد عمل می‌شوند.
صبح امروز در ایستگاه متروی شهر ری تیراندازی صورت گرفت. یک فرد که حالت عادی نداشت با سلاح سرد وارد مترو شده و به یک روحانی حمله‌ور شد. بلافاصله پلیس مترو وارد عمل و برای جلوگیری از ضرب و جرح بیشتر تیر هوایی شلیک کرد.
برای لحظاتی درهای مترو برای تامین امنیت مسافران بسته شد.

همچنین ببینید: قمه کشی یک دختر در تهران (فیلم)

براساس این گزارش، پس از تذکرات مکرر مأموران پلیس فرد مهاجم به سمت یکی از مأموران حمله‌ور شد و یکی از انها را مجروح کرد که مأموران پس از این اتفاق با به‌کارگیری و رعایت قانون استفاده از اسلحه، مجبور به شلیک به سمت وی می‌شوند.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران، پس از شلیک مأموران به پای فرد مهاجم این فرد در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.

فیلم حمله به متروی شهرری

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: