تیراندازی به سربازان پادگان آبیک با ۸ کشته و مجروح

تیراندازی به سربازان پادگان آبیک

تیراندازی به سربازان پادگان آبیک تیراندازی به هم خدمتی ها در پادگان آبیک قزوین منجر به کشته شدن سه سرباز و زخمی شدن ۹ نفر از آنها شد. یک منبع آگاه در آبیگ، فرد ضارب از سربازان آمادگاه ارتش آبیک است و امروز در ساعت استراحت با اسلحه به چند تن از هم خدمتی های خود تیراندازی کرده است.

به رگبار بستن هم خدمتی ها در پادگان آبیک

 

 تیراندازی به هم خدمتی ها توسط سرباز پادگان آبیک

این منبع آگاه ادامه داد: در این اقدام فرد ضارب ۹ سرباز زخمی شدند و سه نفر از آنان جان خود را از دست دادند و شش سرباز مجروح به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شده اند .

ضارب پس از تیراندازی قبل از اقدام به خودکشی،خود زنی کرده بود وبه علت وخامت حال ، برای درمان به قزوین منتقل شده است. تیراندازی به هم خدمتی

سرباز ضارب به علت موافقت نشدن با درخواست انتقالی اش به شهر اصفهان دست به این اقدام زده است.

 سرباز وظیفه جمعی پادگان آمادگاه ( ارتش) آبیک امروز در ساعت استراحت با سلاحی که دراختیارسربازی که هم خدمتی های خود را به رگبار بست داشت ، اقدام به تیراندازی به سوی هم خدمتی های خود کرد.

همچنین ببینید: یک سرباز در یاسوج هم خدمتی های خود را به رگبار بست +تصاویر

بر اثر این تیراندازی سه سرباز جان خود را از دست دادند دیگر زخمی ها به بیمارستان ولی عصر (عج) آبیک منتقل شدند.

این سرباز ضارب پس از به رگبار بستن هم خدمتی های خود  اقدام به خودزنی کرده که حالش وخیم گزارش شده که وی را به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل شده است.

شنیده ها حاکی است که سرباز ضارب به علت آنچه گفته می شود که با درخواست انتقالی وی موافقت نشده،

اقدام به تیراندازی کرده است.

توضیح روابط عمومی ارتش در باره واقعه مرگبار پادگان آبیک یک منبع آگاه در روابط عمومی ارتش انگیزه فرد تیرانداز که رد درخواست انتقالی” عنوان شده بود را تکذیب کرد

تیراندازی به هم خدمتی در پادگان آبیک قزوین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: