تیم ملی ایران ۲۳ رنکینگ فیفا شد

تیم ملی ایران ۲۳ رنکینگ فیفا

تیم ملی ایران ۲۳ رنکینگ فیفا FIFA Ranking شد و ۷ پله نسبت به رتبه قبلی خود صعود کرد تیم ملی کشورمان با درخشش در مقدماتی جام جهانی توانست نگاه کارشناسان فیفا را به خود جلب کند و ۷ پله در رنکینگ فیفا سعود کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از راهیابی مستقیم به جام جهانی روسیه و از همه مهمتر بدون شکست و گل خورده در رتبه ۲۳ جهان قرار گرفت البته این بهترین رتبه ایران در رنکینگ فیفا نیست چرا که رکورد رتبه تیم ملی فوتبال ایران در رنکینگ فیفا متعلق به زمان برانکو است که ایران به رتبه ۱۸ جهان دست یافت.

تیم ملی ایران 23 رنکینگ فیفا

ایران در جدیدترین رده بندی فیفا

در رده‌بندی جدید فیفا تیم ملی فوتبال ایران به سبب صعود به جام جهانی به رده بیست و سوم جهان صعود کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رده‌بندی جدید فیفا در ماه جولای اعلام شد که در آن تیم ملی فوتبال ایران با هفت پله صعود نسبت به ماه گذشته به رده بیست و سوم جهان صعود کرد. این بهترین رکورد تیم‌ ‌ملی ایران تحت هدایت کارلوس کی‌روش است.

رتبه های تیم های ملی جهان در رنکینگ فیفا

همچنین تیم‌ ‌ملی فوتبال آلمان توانست به سبب موفقیت‌های اخیر در جام کنفدراسیون‌ها جای برزیل را در رصد رنکینگ فیفا بگیرد. ایران در حالی تیم بیست و سوم جهان است که همچنان جایگاه نخست در بین آسیایی‌ها را حفظ می‌کند. تیم دوم آسیا استرالیا است که در رده چهل و چهارم جهان قرار گرفته است. همچنین ژاپن هم با حضور در رده چهل و پنجم فیفا سومین تیم آسیایی محسوب می‌شود.

رده بندی ۲۰ کشور برتر در ماه جولای:

۱. آلمان

۲. برزیل

۳. آرژانتین

۴. پرتغال

۵. سوئیس

۶. لهستان

۷. شیلی

۸. کلمبیا

۹. فرانسه

۱۰. بلژیک

۱۱. اسپانیا

۱۲. ایتالیا

۱۳. انگلیس

۱۴. پرو

۱۵ . کرواسی

۱۶ . مکزیک

۱۷. اروگوئه

۱۸. سوئد

۱۹. ایسلند

۲۰. ولز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: