تیپ جدید هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

فیلم سینمایی نقطه کور با یاد مرحوم افشین یداللهی اکران شد و عوامل این فیلم به همراه تعدادی از بازیگران و هنرمندان در مراسم حضور داشتند.

هانیه توسلی بازیگر کشورمان نیز  در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمای «نقطه کور » در پردیس سینما ملت حضور داشت و ابراز خوشحالی کرد که در این مراسم حاضر شده است.

مهدی گلستانه تهیه کننده و کارگردان این فیلم است.

نقطه کور به گفته کارگردان این فیلم با مرحوم افشین یداللهی در ارتباط بود و در این پروژه فیلم به عنوان مشاور روانشناسی با گلستانه همکاری می کرد.

این مراسم با حضور هنرمندانی همچون الهه حصاری، مریم معصومی، خاطره اسدی، شهرام حقیقت دوست، حبیب اسماعیلی، مجید مظفری، علیرضا زمانی نسب و امیر رضا دلاوری نیز حضور داشتند.

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور

 هانیه توسلی در اکران نقطه کور

گلستانه ادامه داد: فیلم «نقطه کور» در شرایط سختی ساخته شد و امیدوارم نتیجه این سختی ها باعث شده باشد تا فیلم خوبی ساخته شود و مردم دوست داشته باشند.

در این فیلم بازیگرانی با من همکاری کردند همچون محمدرضا فروتن و هانیه توسلی که دارای سواد، تجربه و شعور بالایی بودند و بسیار همراهی کردند. مهدی گلستانه با اشاره به اینکه امروز سعید جلالی نویسنده سریال «عاشقانه» به نمایندگی از عوامل این سریال در این مراسم حضور دارد از عوامل فیلم «نقطه کور» دعوت کرد تا روی سن بروند.

همچنین ببینید: عکس‌های هانیه توسلی در جشنواره فیلم فجر

هانیه توسلی بعد از حضور روی سن طی سخنانی گفت: خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم و خود من امروز برای اولین بار فیلم را کنار شما می بینم. نیکی مظفری بازیگر دیگر فیلم نیز در حالی که متاثر شده بود گفت: خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم اما در ماه های اخیر ما افراد و هنرمندان خوبی همچون علی معلم، افشین یداللهی و عارف لرستانی را از دست دادیم و امیدوارم روح همه آنها شاد باشد و خداوند به خانواده های آنها صبر عطا کند.

در این مراسم هنرمندانی همچون الهه حصاری، مریم معصومی، خاطره اسدی، شهرام حقیقت دوست، حبیب اسماعیلی، مجید مظفری، علیرضا زمانی نسب و امیر رضا دلاوری نیز حضور داشتند.

( هانیه توسلی در اکران فیلم نقطه کور )

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: