تیپ متفاوت و چهره بدون آرایش جنیفر لوپز +عکس

جنیفر لوپز خودش یک برند محسوب میشود که صاحب سبک در نوع پوشش و آرایش است و در همه مراسمات و فرش قرمز ها جلب توجه میکند.

این خواننده به محض بیرون رفتن از خانه زیر ذره بین قرار میگیرد و همه خبرنگاران با دوربین های خود به دنبال او می افتند تا از آخرین مدل لباس و آرایش او عکس و فیلم تهیه کنند.

روز گذشته جنیفر لوپز در خیابان های نیویورک شکار دوربین خبرنگاران شد که تیپ و چهره بدون آرایش جنیفر سوژه خبرنگاران شده بود و همه از این نوع پوشش او تعجیب کردند.

جنیفر لوپز برای بازی در یک فیلم جدید برای شرکت NBC به نیویورک رفته است که تیپ و چهره ساده او نشان میداد که با این سن بالا و بدون عمل زیبایی هنوز زیبا به نظر میرسد و مورد تحسین هواداران خود قرار گرفت.

جنیفر لوپز متولد ۲۴ ژوئیه ۱۹۶۹که برابر با ۲ مرداد ۱۳۴۸ شمسی میباشد و در حال حاضر ۴۸ ساله است.

تیپ ساده جنیفر لوپز

جنیفر لوپز,تیپ ساده جنیفر لوپز,تیپ جدید جنیفر لوپز

 

برخی از افراد مشهور هالیوودی از آنجایی که مدام زیر نگاه تیزبین خبرنگاران و طرفدارانشان هستند پس از ساعتها گریم و آرایش پا به خیابان ها می گذارند ،بنابراین هنگامی که ستاره ای بدون آرایش به خیابان می آید،باعث تعجب همگان می شود.

مجموعه “Shades of blue” سال ۲۰۱۶ در NBC به نمایش درخواهد آمد.

جنیفر لوپز خواننده ، کارگردان، بازیگر، تهیه کننده، طراح مد ، نویسنده ، مدل ، رقصنده و آهنگساز آمریکایی میباشد.

او جنیفر دارای دو خواهر به نام لیندا و لسلی است که هر دوی انها خبرنگار هستند. پدر جنیفر کارمند بیمه بوده و خانواده کم درامدی بوده اند که در یک اپارتمان کوچک زندگی میکردند.

به گزارش یک نشریه آمریکایی جنیفر لوپز سه عضو بدن خود را بیمه کرده است بر اساس این گزارش وی سینه خود را ۲۰۰ میلیون دلار ، باسن خود را ۳۰۰ میلیون دلار و موهای خود را ۵۰ میلیون دلار بیمه کرده است. (منبع: بی بی سی)

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: