جديدترين آمار فروش فيلم‌ های روی پرده

 

فیلم سینمایی «پل چوبی» به کارگردانی مهدی کرم پور در ۱۱ روزنمایش توانست مخاطب را بدون در اختیار داشتن سینماهای حوزه هنری به خود جلب کند.

 فیلم سینمایی «پل چوبی» به کارگردانی مهدی کرم پور توانست نظر مخاطب را با خود همراه کند. این فیلم ظرف ۱۱ روز نمایش در ۲۰ سالن سینمای تهران توانست به فروش ۲۶۰ میلیون تومانی نائل شود. این فیلم از هفته گذشته در شهرستان‌ها به نمایش درآمد که در فرصتی کوتاه در شهرستان به فروش ۶۰ میلیون تومانی دست یافت.

فیلم سینمایی «هیس…» در شش هفته به فروش یک میلیارد و ۷۲۰  میلیون تومان در تهران و  در شهرستان نیز موفق به فروش۸۳۰ میلیون تومانی شد. همچنین فیلم سینمایی «دهلیز» در شش هفته نمایش به ۹۰۰ میلیون تومان فروش در تهران و شهرستان نائل شد. این فیلم هنوز نتوانسته به باشگاه میلیاردی‌ها ملحق شود. «جابه جا» ساخته توکل نیا با موضوع کمدی در مدت زمان نمایش خود در تهران به فروش  ۶۶۰ میلیون تومان دست یافت.

اکران عید فطر آن‌گونه که باید و شاید نتوانست نظر مخاطب را با خود همراه کند و تنها در این میان فیلم «هیس …» ساخته پوران درخشنده توانست نظر تماشاگران را به خود جلب کند و به فروش دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومانی دست یابد.

سینما پرس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: