جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ +عکس

شبیه شدن به ایوانکا دختر ترامپ این روزها آرزوی بسیاری از دختران آمریکایی شده است.

یک زن ۳۳ ساله با چندین عمل جراحی زیبایی تلاش کرده که خود را شبیه ایوانکا دختر ترامپ دراورد!

ایوانکا ترامپ قبل از ریاست جمهوری پدرش هم در امریکا معروف بود ولی با رئیس جمهور شدن پدرش این روزها بسیاری از زنان دوست دارند شبیه او شوند و ایوانکا را زیباترین دختر آمریکا میدانند.

همچنین ببینید: سوژه شدن دلبری ایوانکا برای نخست وزیر کانادا + تصاویر

ایوانکا در نظرسنجی یکی از شبکه های امریکا در حال حاضر محبوب ترین چهره آمریکایی انتخاب شده است و همه جوانان امریکایی به او علاقمند شده اند به همین منظور همه مردم او را بانور اول امریکا میدانند نه مادرش را.

همچنین ببینید: تیپ ایوانکا ترامپ در جشن ریاست جمهوری پدرش!

ایوانکا ترامپ امروزه به واسطه اخبار سیاسی نامش بسیار زیاد در جهان شنیده میشود و همچنی پست جدید او به عنوان مشاور سیاسی پدرش همیشه تیتر اول خبرهای امریکا میباشد که باعث شده بسیار زیاد دیده شود.

شبیه شدن به ایوانکا ترامپ آروزی دختران آمریکا

شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

 

به جرات می توان ادعا کرد که ایوانکا یکی از مشهورترین ترامپ هاست.یکی از دلایل اصلی این امر، زیبایی ظاهری اوست.

همچنین ببینید: دختر ترامپ بانوی اول آمریکا میشود +تصاویر

برای اثبات این ادعا همین کافی است که بدانید به تازگی در آمریکا موجی برای جراحی پلاستیک به راه افتاده که زنان زیادی تمایل دارند خود را شبیه ایوانکا کنند و برای این هدف، پول های زیادی هم هزینه می کنند.

به گزارش رسانه های ایالت متحده، بر اساس ادعای جراحان زیبایی این کشور، زنان زیادی به آن ها مراجعه کرده و می خواهند تا بینی یا تمامی صورت خود را به مدل ایوانکا ترامپ جراحی کنند.

جراحی برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

در میان مراجعان متعدد، دو زن در این میان توجه بیشتری را به خود جلب کردند. ماجرا این است که زنان یاد شده به برنامه تلویزیونی «نایت لاین» شبکه ای بی سی اجازه دادند تا از تمامی روند جراحی پلاستیک آن ها فیلم برداری کرده و آن را پخش کنند.

همچنین ببینید: تفاوت بین دو دختر ترامپ، ایوانکا و تیفانی +تصاویر

بد نیست یادآوری کنیم که ایوانکا ترامپ از دوران نوجوانی که در صنعت مدلینگ مشغول به فعالیت بود، چهره ای شناخته شده در آمریکا محسوب می شد. پس از آن نیز با راه اندازی کسب و کار شخصی خود و موفقیت در آن زمینه، بیشتر نامش بر سر زبان ها افتاد. یکی از زنانی که به شدت تمایل داشته تا شبیه ایوانکا ترامپ بشود، خانمی ۳۳ ساله به نام تیفانی تیلور است که در طول ماه های گذشته، چندین بار زیر تیغ جراحی رفته تا به هدفش نائل شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: