جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی + عکس

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

این روزها اسم فرزاد لرزه به اندام هر شنونده‌ای می اندازد . مرد بی رحمی که با سنگدلی زنان را شکنجه و به قتل می رساند.

این قاتل بی رحم و جنایتکار با خونسردی و رضایت کامل از کارش گفته که برای انتقام از زنان این قتل ها را انجام میداده و فقط هدفش انتقام گرفتن از زنان بوده است.

فرزاد  ۴۰سال سن دارد که حدود ۸سال پیش و بعد از اینکه سومین قلتش را انجام داد ، توبه کرده و از کارهایش پشیمان شد، اما دوباره توبه اش را شکست و سال گذشته دوباره جنایتش را سر گرفت.

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

سرهنگ فلاح‌کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در گفت‌وگویی جزئیات تازه‌ای از پرونده این قاتل سریالی را شرح می‌دهد.

تحقیقات در این پرونده از چه زمانی شروع شد و کی متوجه شدید با یک قاتل سریالی روبه‌رو هستید؟

اردیبهشت پارسال بخشی از جسد زنی در جنگل سراوان کشف شد که بررسی‌ها نشان می‌داد قاتل پس از خفه کردن آن زن، طلاهایش را به سرقت برده است. چند‌ماه بعد یعنی در آذرماه جسد زنی دیگر در همان جنگل کشف شد. هر دو جنایت به یک شکل رخ داده و قاتل پس از خفه کردن، جسد ۲زن را مثله کرده و طلاهایشان را به سرقت برده بود. همین شد که فرضیه سریالی بودن قتل‌ها قوت یافت.

چطور به قاتل رسیدند؟

با شناسایی مقتولان. ضمن اینکه مطمئن بودیم قربانیان این قاتل سریالی بیشتر از این تعداد هستند، کارآگاهان در چندین مرحله راهی مناطقی شدند که اجساد در آنجا رها شده بود. آنها به تحقیق از شاهدان ماجرا پرداختند، دوربین‌های مداربسته‌ مورد بازبینی قرار گرفت و در نهایت با شناسایی ۲ زن که قاتل را در آن حوالی دیده بودند خودروی پراید نوک مدادی او شناسایی شد.

قاتل اهل کجاست؟

او مردی ۴۰ساله به نام فرزاد – ن و اهل روستای خشک‌اسطلخ زیبا‌کنار است که اعتراف کرده به جز ۴جنایت که در سال ۹۵مرتکب شده، ۳زن دیگر را در سال‌های ۸۷تا ۸۸ به قتل رسانده است.

احتمال افزایش قربانیان وجود دارد؟

بعید می‌دانم اما با وجود این، بررسی در پرونده زنان گمشده ادامه دارد.

متهم از سال ۸۸تا ۹۵دیگر مرتکب قتل نشده، چرا پس از ۷سال دوباره قتل‌ها را از سر گرفته است؟

خودش در بازجویی‌ها مدعی شده پس از آخرین قتل در سال ۸۸ از این کارش پشیمان شده و توبه کرده و تصمیم گرفته سمت خلاف نرود تا اینکه در سال ۹۵وقتی زنی را به‌عنوان مسافر سوار ماشینش کرده و با او طرح دوستی ریخته، وسوسه‌های شیطانی به سراغش آمده و دوباره دست به جنایت زده است.

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

فرزاد با طعمه هایش چطور آشنا می‌شده؟

طبق اعترافات خودش، تمام طعمه هایش را به‌عنوان مسافر سوار ماشینش کرده و پس از آشنایی با آنها، خودش را خواستگار جا زده یا به بهانه حل مشکل و پیدا کردن کاری مناسب برای آنها، با طعمه هایش طرح دوستی می‌ریخته است. پس از آن سیم کارتی در اختیار طعمه‌هایش قرار می‌داده و با آنها از طریق تلگرام  در ارتباط بوده است. حتی یکی دو نفر از مقتولان به تصور اینکه او مشکلشان را حل خواهد کرد به خانه این مرد رفت‌وآمد کرد و به او اعتماد کامل داشتند. در نهایت نیز آنها را به محلی خلوت کشانده و واین افراد را خفه کرده و پس از سرقت طلاهایشان اجساد را مثله می‌کرد.

اجساد را کجا رها می‌کرد؟

۲ نفر را درجنگل سراوان، یکی از آنها را در جاده قزوین- رشت، یکی را داخل انباری خانه پدری‌اش دفن کرده و مابقی را گویا در رودخانه‌ای حوالی سیاهکل رها کرده است.

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

تمام اجساد کشف شده‌اند؟

۶جسد کشف شده و هفتمین جسد هم چون قاتل اقرار کرده که آن را در رودخانه‌ای در سیاهکل رها کرده مأموران راهی آنجا شدند و بخشی از جسد را کشف کردند و تلاش برای پیدا کردن بقایای آن ادامه دارد.

در جریان بازجویی‌ها شخصیت قاتل را چطور دیدید؟

قاتل مردی آرام و خونسرد است.

درباره انگیزه‌اش از قتل‌ها چه گفته است؟

انتقام از زنان. خودش می‌گوید پس از جدایی از همسر اولش، آتش کینه از زنان در دلش روشن شده است.

چرا از همسر اولش جدا شده؟

او از همسر اولش یک دختر ۱۰ساله دارد و در بررسی‌ها مشخص شده که همسر اول او زن بسیار موجهی بوده و آنها به‌خاطر رفتارهای عجیب فرزادجدا شده بودند. حضانت فرزندشان نیز به مادر سپرده شده بود. فرزاد حدود ۵سال پیش با زن دیگری که معتاد به شیشه بوده به‌صورت موقت ازدواج کرده و در تحقیقات مشخص شده که این زن راز جنایات‌ شوهرش را می‌دانسته و با او در فریب آنها همدست بوده است.

خانواده قاتل چگونه‌اند؟

او ۴برادر و ۳خواهر دارد. پدرش کشاورز است و خانواده بسیار موجهی دارند.

شغل قاتل چه بوده؟

او با پراید نوک مدادی‌اش مسافرکشی می‌کرده. پیش از این در بندرعباس آَشپز بوده و مدتی هم در روستای خودشان کارگاه چوب فروشی داشته است.

روستا در شوک

این روزها در روستای خشک اسطلخ زیباکنار، همه جا صحبت از قتل‌های سریالی فرزاد است. یکی از اهالی گفت: همه ما شوکه شده‌ایم. راستش وقتی خبر دستگیری فرزاد پخش شد، اولش فکر می‌کردیم شایعه است. حتی وقتی پلیس به روستا آمد و با حفاری انباری پدر فرزاد، جسد یک زن را بیرون کشید، باز هم گفتیم که او فقط همین یک زن را به قتل رسانده است و حالا همه از اینکه او به قتل ۷زن اعتراف کرده، شوکه شده‌اند.

او ادامه می‌دهد: من، فرزاد و خانواده‌اش را از سال‌ها پیش می‌شناسم. خانواده‌اش کاملا موجه و خوشنام هستند و کسی از آنها بدی ندیده است. در بین آنها فقط فرزاد بود که از بچگی کمی شرارت می‌کرد. البته نه اینکه برای کسی مزاحمت ایجاد کند و با بقیه درگیر شود. اتفاقا او پسر مودبی بود اما گاهی دستش کج بود. خوب یادم هست هنوز در دوران نوجوانی بود که به خانه یکی از اهالی روستا دستبرد زد.

ای‌کاش در آن زمان خانواده‌اش بیشتر مراقب کارها و رفتار او می‌شدند و تنبیه‌اش می‌کردند. فرزاد چند سال پیش با دختر یکی از اهالی محله‌های اطراف ازدواج کرد. دختر خوبی بود و پدر خانمش همه تلاشش را کرد تا زندگی‌اش را سر و سامان بدهد. حتی سرمایه در اختیارش قرار داد که کارگاه چوب‌بری و چوب‌فروشی راه بیندازد اما متأسفانه او اهل زندگی نبود.

همسرش زنی مهربان و بااخلاق بود اما مدتی که از زندگی مشترک‌شان گذشت نتوانست او را تحمل کند و طلاق گرفت. بعد از آن، فرزاد باز هم فرصت داشت که زندگی‌اش را سر و سامان بدهد اما نکرد. بعد هم شنیدم با زنی معتاد ازدواج کرده و دیگر کمتر او را در محل می‌دیدم. با شناختی که از او دارم، به جرأت می‌گویم که می‌توانست زندگی خوبی برای خودش دست و پا کند اما نخواست. حالا همه شوکه شده‌ایم. از همه بیشتر خانواده فرزاد شوکه هستند. آنها باورشان نمی‌شود که او دست به چنین جنایت‌هایی زده باشد.

جزئیات پرونده قاتل زنان گیلانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: