تصاویر جزیره سانتورینی در یونان + راهنمای سفر

جزیره سانتورینی در یونان

جزیره سانتورینی در یونان Santorini را مشاده میکنید جزیره ای شگفت انگیز و خاص که روزانه میزبان هزاران گردشگر در سراسر جهان میباشد معماری و رنگ های استفاده  شده در ساخت خانه ای این جزیره آن را متمایز کرده است.

درباره جزیره سانتورینی

سانتورینی (Santorini) جزیره ای زیبا در دریای اژه ست که در گذشته با نام ترا (Thera) شناخته می شده.
این جزیره در ۲۰۰ کیلومتری جنوب یونان واقع شده و باقیمانده یک دهانه آتشفانی ست که حدود ۱۵هزار نفر جمعیت داره و مهمترین درآمدش از گردشگرانی که از جزیره دیدن می کنند.
جزیره سنتورینی در یونان
سنتورینی ترکیبی از صخره های سربه فلک کشیده و آبهای نیلی و روستاهای سفیده که همه این زیبایی ها اون رو به یه جای ایده آل برای استراحت به ویژه در تابستان تبدیل کرده. خانه های سفید با گنبدهای آبی که بر روی صخره های شیب دار ساخته شدن و راههای تنگ و باریک از جاذبه های دیدنی این جزیره هستن. هرچند که تعداد بسیار زیاد توریست ها باعث میشه جاده های این جزیره مسدود بشه و نتونین به راحتی تو رستوران ها جای خالی پیدا کنین و البته تابستان ها انتظار قیمت های مناسب هم نداشته باشین! بهار هم زمان خوبیه که از سنتورینی دیدن کنین وقتی که گلهای وحشی این جزیره رو دوست داشتنی تر می کنن و فقط اینکه آب دریا هنوز به اندازه ای گرم نیست که به راحتی بتونین شنا کنین.

زیباترین جزیره یونان

تصاویر جزیره سانتورینی در یونان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: