جزئیات گروگانگیری در مشهد + عکس

جزئیات گروگانگیری در مشهد را در این بخش از مجله مراحم بخوانید.

در ساعات اولیه صبح فردی در منطقه همت آباد مشهد مقدس اقدام به گروگان گرفتن اعضای یک خانواده ۶ نفره میکند و همه  اعضای خانواده را گروگان میگیرد.

مجله مراحم به گزارش فرمانده یگان ویژه استان خراسان رضوی این حادثه با اقدام زود هنگام و سریع با  آزادی گروگانها به پایان رسید. 

جزئیات گروگانگیری در مشهد

جزئیات گروگانگیری در مشهد

 

با گزارش سرهنگ علیرضا شریفی درمورد چگونگی این گروگانگیری مشخص شد : در ساعات اولیه صبح این گروگانگیری در منطقه همت آباد مشهد مقدس طی تماسی به یگان ویژه اعلام شد، بعد از گزارش گروگانگیری واحد رهایی گروگان این یگان به محل حادثه اعزام شدند 

این فرد اقدام به گروگان گرفتن ۶ نفر از اعضای یک خانواده میکند و با مشاهده پلیس با تیر اندازی به سمت مادر خانواده و تهدید به قتل افراد،دیگر خانواده از نیروهای پلیس خواست تا صحنه را ترک کنند.

همچنین ببینید: تصاویر: گروگانگیری در سینما ساحل اصفهان

به دلیل خونریزی شدید مادر خانواده که از ناحیه بازو مورد اصابت گلوله گروگانگیر قرار گرفته بود فرد گروگانگیر وی را آزاد کرد تا به مرکز درمانی برسد 

مسئول این ماموریت توضیح داد که در ادامه عملیات با مذاکره با گروگانگیر وی  تعداد ۳ نفر از افراد گروگان گرفته شده را آزاد کرد اما باز هم افراد پلیس را تهدید به تیر اندازی میکرد ؛ با ورود غافلگیرانه واحد رهایی گروگان،فرد گروگانگیر که راهی برای فرار ندید در آخر اقدام به خودکشی کرد و اما با زود رساندن وی به بیمارستان حال وی خوب گزارش شده است.  

همچنین ببینید: گروگانگیری مرگبار در فرانسه +تصاویر

سرهنگ شریفی گفت با تحقیفات انجام شده مشخص شد که متهم در چون جواب رد از خانواده دختر مورد علاقه اش گرفته اقدام به گرونگیری کرده است،

همچنین وی گفت: پس از پایان مأموریت، هالی محل و همسایگان وافراد گروگان گرفته شده از حضور پلیس در کوتاه ترین زمان ممکن و برقراری امنیت، تشکر کردند.

گروگانگیری در مشهد 

ماجرای گروگانگیری در مشهد

میزان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: