جشنواره زامبی ها در اسرائیل (تصاویر)

جشنواره زامبی ها در اسرائیل

مردم اسرائیل همانند هر سال فستیوال زامبی را برگزار کردند در این قستیوال هر کسی با گریم ترسناک و ارایش عجیب به خیابان ها می ایند. این جشنواره طرفداران زیادی دارد . در این مراسم یک نفر به عنوان ترسناک ترین گریم انتخاب میشود.

مجله مراحم؛ فستیوال نفرت‌انگیز زامبی‌ها روز گذشته در تل‌آویو برگزار شد. این فستیوال که هر سال در آستانه عید پوریم برگزار می‌شود، طی سالهای اخیر به یک سنت در میان صهیونیست‌های ساکن فلسطین اشغالی تبدیل شده است.

عید پوریم یکی از آیین‌های قدیمی قوم یهود است که پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است.

این به اصطلاح عید در حقیقت جشن و پایکوبی برای ریخته شدن خون ده‌ها هزار ایرانی است که با دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند. یکی از این دو، دختری به نام استر بود که با پنهان کردن هویت خود به عنوان ملکه دربار ایران انتخاب شد.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص تصاویری از این فستیوال نفرت‌انگیز که روز یکشنبه در خیابان‌های تل‌آویو برگزار شد، را منتشر کرده است.

جشنواره زامبی ها در اسرائیل

جشنواره زامبی ها در اسرائیل,فستیوال زامبی,جشنواره راهپیمایی زامبی ها جشنواره زامبی ها در اسرائیل,فستیوال زامبی,جشنواره راهپیمایی زامبی ها جشنواره زامبی ها در اسرائیل,فستیوال زامبی,جشنواره راهپیمایی زامبی ها جشنواره زامبی ها در اسرائیل,فستیوال زامبی,جشنواره راهپیمایی زامبی ها جشنواره زامبی ها در اسرائیل,فستیوال زامبی,جشنواره راهپیمایی زامبی ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: