تصاویر جشن هالووین در ژاپن

تصاویر جشن هالووین در ژاپن را در ادامه ببینید

مردم ژاپن همزمان با کشورهای غربی در روز هالووین با آرایش و گریم های ترسناک به خیابانها امدند و این مراسم را برگزار کردند.

در ژاپن این گونه مراسم منتقدان بسیار زیادی دارد چرا که هالووین خارج از فرهنگ ژاپنی ها میباشد و ملی گرایان ژاپنی به صورت کاملا جدی با برگزاری این مراسم مخالف هستند.

تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووین

ژاپنی ها برای جلوگیری از ورود فرهنگ غربیها به این کشور تمهیدات ویژه ای را اندیشیده اند به عنوان مثال برای اینکه جوانان ژاپنی از تیپ و پوشش غربی ها تقلید نکنند قانونی را تصویب کرده اند که هر شهروند ژاپنی که با لباس های سنتی این کشور از خانه خارج شود کلیه وسایل نقلیه برای او رایگان خواهد بود!

و یا در مدارس این کشور درسی وجود دارد به نام فرهنگ ژاپنی و در آن کلیه آیین ها و سنت های ژاپنی به کودکان و دانش آموزان پایه آموزش داده میشود.

تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووین

اما با این حال جوانان ژاپنی استقبال چندانی از مراسم سنتی خود نمیکنند و به فرهنگ غربی ها بیشتر علاقمند هستند.

روز گذشته نیز بسیاری از دختران و پسران ژاپنی با گریم و آرایش ویژه هالووین به خیابان ها آمدند و در این مراسم شرکت کردند.

تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووین

تصاویر جشن هالووین در ژاپن

نکته جالب اینجاست که رسانه های ملی ژاپن هیچ تصاویری از اقدام جوانان خود منتشر نکرده است و روزنامه ها نیز انها را غرب زده و وطن فروش خطاب کرده است.

تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووینعکس های جشن هالووین تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووینعکس های جالب از روز هالووین در ژاپن تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووین تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووین تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووینتصاویر جشن هالووین در ژاپن تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووینتصاویر جشن هالووین در ژاپن تصاویر جشن هالووین در ژاپنتصاویر جشن هالووین در ژاپن تصاویر جشن هالووین در ژاپن,عکس هالووین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: