جنجال گریم مرگ روی چهره دختر سوری + عکس

جنجال گریم مرگ روی چهره دختر خردسال

مجله مراحم : عکس های منتشر شده از گریم مرگ روی چهره دختر خردسال سوری توسط یک چهره پرداز شبکه الجزیره قطر با جنجال مواجه شده است.

گریم جنجالی مرگ روی چهره دختر سوری

کاربران توییتر نسبت به تصویری که چهره پرداز شبکه قطری الجزیره را در حال آماه سازی یک دختر سوری برای دروغ پردازی علیه ارتش سوریه نشان می دهد، واکنش نشان دادند.

 

اجرای گریم “مرگ” بر چهره دختر , شبکه الجزیره قطر، , گریم جنجالی مرگ روی چهره دختر سوری , گریم مرگ روی چهره دختر خردسال

 

بر اساس این گزارش، تصویر منتشر شده از اجرای گریم “مرگ” بر چهره دختر خردسال سوری توسط چهره پرداز شبکه الجزیره قطر، رسوایی جدیدی برای این شبکۀ حامی تروریسم به بار آورده است.

به گزارش العالم، در این تصویر، مراحلی از اجرای گریم بر چهره یک دختر سوری نشان داده شده که قرار بوده به عنوان یکی از قربانیان حملات ارتش سوریه، مقابل دوربین شبکه قطری قرار گیرد.

شمار زیادی از کاربران توییتر در سه روز اخیر به این تصویر واکنش نشان داده اند و آن را بخشی از جنگ رسانه ای و دروغ پردازی شبکه های ضد مردم سوریه دانسته اند که با دلارهای نفتی اعراب حاشیه خلیج فارس اداره می شود.

دولت قطر چند روز پیش بار دیگر با تأکید بر تروریست پروریِ خود، اعلام کرد که حتی در صورت دست کشیدن آمریکا از حمایت گروه های مسلح در سوریه، به حمایت خود از آنان ادامه خواهد داد و موشک های ضدهواپیما در اختیار آنان می گذارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: