جو گیر شدن منصوریان در کنفرانس خبری +عکس

جو گیر شدن منصوریان در کنفرانس خبری

علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری برای بازی فردا (شنبه ۱۲ فروردین) مقابل فولاد خوزستان حرکت جالبی را انجام داد.

علیرضا منصوریان در کنفرانس خبری قبل از بازی با فولاد با همه‌ی خبرنگاران و تصویربرداران حاضر در سالن روبوسی کرد و عید را به آنها تبریک گفت.

علیرضا منصوریان در این مصاحبه ابتدا با یکی از خبرنگاران صدا و سیما روبوسی کرد و بعد در رودروایسی گیر کرد و با تک تک خبرنگاران و حاضران در سالن روبوسی و عید را تبریک گفت.

جو گیر شدن منصوریان

جو گیر شدن منصوریان,روبوسی منصوریان در کنفرانس خبری

کنفرانس خبری منصوریان قبل از بازی با فولاد

علیرضا منصوریان در این کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که برای سال ۱۳۹۶ چه آرزویی دارد در ابتدا اعلام کرد که آرزویش با استقلال را بر زبان نخواهد آورد اما آدرس های او در ادامه نشان از یک هدف بزرگ داشت.

منصوریان در ادامه گفت: روزهای خوبی پیش روی ما است. به بازیکنان گفتم اگر یک مقدار باهوش باشیم اتفاقی برای ما در سال ۹۶ رخ می دهد که در ۲۰ سال گذشته نیفتاده است.

استقلال در اوایل دهه ی هفتاد آخرین قهرمانی خود در آسیا را جشن گرفت و حالا سرمربی استقلال غیر مستقیم در صحبتهای خود اشاره به کسب جام آسیایی با آبی پوشان بعد از ۲۰ سال دارد.

منصوریان که تیم او با گذر از السد به گروه یک مسابقات رسید در دور رفت مسابقات صدرنشین است و شانس زیادی برای صعود از گروه خود دارد و اگر بتواند صدرنشین از گروه خود صعود کند، می تواند رویای سرمربی جوانش را با جدیت بیشتری دنبال کند.

هر چند قهرمانی در آسیا با توجه به امکانات استقلال و دیگر رقیبان اتفاقی است که بسیار سخت و دشوار به نظر می رسد اما حالا منصوریان در یک تجربه ی دشوار کسب این جام را به عنوان آرزو و هدف خود انتخاب کرده است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: