بیمه شدن حنجره حامد همایون + تصاویر

بیمه شدن حنجره حامد همایون توسط بیمه ایران انجام شد.

اولین بیمه حنجره در موسیقی ایرانی و بین خوانندگان ایرانی توسط سالار عقیلی انجام شد و حالا حامد همایون خواننده تازه کار و کشورمان نیز حنجره خود را بیمه کرد.

دومین نفر بعد از سالار عقیلی خواننده خوب کشورمان حامد همایون خواننده جوان پاپ می باشد که حنجره خود را بیمه  کرد.

جرقه بیمه شدن حنجره خواننده های کشور برای اولین بار در یک همایش زده شد.

در نخستین همایش ملی ایران جوان با تجلیل از کارآفرینان جوان و گمنام و تجلیل ویژه از سالار عقیلی به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار ایران جوان که در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد ،

دبیر همایش ملی ایران جوان به بیمه گذاران کشور پیشنهاد کرد که حنجره سالار عقیلی را به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار ایران جوان بیمه کنند تا در آینده شاهد رواج یافتن این موضوع مخصوص سایر مفاخر هنری کشور باشیم.

بیمه شدن حنجره حامد همایون

بیمه شدن حنجره حامد همایون

 

آبان ۱۳۹۵ و همزمان با هشتادویکمین سالروز تأسیس بیمه ایران برای نخستین بار در تاریخ صنعت بیمه، حنجره سالار عقیلی از سوی شرکت سهامی بیمه ایران تحت پوشش بیمه ای قرار گرفت.
حنجره حامد همایون هم بیمه شد

اکنون بعد از سالار عقیلی این اتفاق پسندیده درباره حامد همایون خواننده موسیقی پاپ کشورمان نیز رخ داده است. روز گذشته دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل علیه سلام، حنجره ی حامد همایون بیمه شد. بیمه نامه ی حنجره ی این خواننده از سوی شرکت سهامی بیمه ایران به او اهدا شد.

 

بیمه شدن حنجره حامد همایون

حامد همایون خواننده پاپ ایرانی زادهٔ بابل است که قبلا با اسم اصلی اش حامد محمودزاده فعالیت میکرد. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در موسسه محک برگزار کرد. او که آثارش در سال ۱۳۹۵ با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول ۱ را اجرا کرده است. همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد.
نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدای سال ۱۳۹۵ بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد. نخستین آلبوم حامد همایون، «دوباره عشق» نام دارد که در دی ۱۳۹۵ منتشر شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: