بیوگرافی حدیث فولادوند و همسرش + عکسهای شخصی

حدیث فولادوند Haids Fooladvand و رامبد شکرابی همسرش ، حدیث فولادوند متولد ۲۰۰ دی ۱۳۵۶ – تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

بیوگرافی حدیث فولادوند و همسرش

حدیث فولادوند و رامبد شکرابی دو بازیگر کشورمان چند سالی است که با هم ازدواج کرده و زندگی بی حاشیه و لحظات خوشی را در کنار هم سپری میکنند.

حدیث فولادوند فعالیت هنری را از کودکی آغاز کرد، در دوازده سالگی زیر نظر گلاب آدینه آموزش دید و در نمایش «گل‌های دوستی» روی صحنه رفت.

حدیث فولادوند برای اولین بار نقش کوتاهی را در فیلم دست‌های آلوده به کارگردانی سیروس الوند بازی کرد و بدین ترتیب اولین حضورش را در سینما در سال ۱۳۷۸ اعلام نمود.

او که پس از گرایش به هنرهای مختلف از جمله موسیقی و نقاشی اکنون خود را در بازیگری موفق می‌دید یک سال بعد از اولین تجربه خود، در فیلم سینمایی مارال به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده هنرنمایی کرد.

همچنین درخشش فولادوند در تلویزیون با بازی در سریال تلویزیونی سریال گمگشته آغاز شد.

حدیث فولادوند هم‌چنین در مجموعه‌های تلویزیونی سال‌های خاکستری، دیوار شیشه‌ای، معصومیت از دست رفته بازی کرده‌است. وی علاوه بر آن در نمایش مده آ نیز نقش‌آفرینی نموده‌است.

عکس های حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

 

حدیث فولادوند در سال ۱۳۸۹ به ازدواج رامبد شکرابی درآمد. حدیث فولادوند تا کنون بازی‌های قابل قبولی ارائه داده و باعث مطرح شدن وی بین مخاطبان تلویزیون و سینما شده‌است.

حدیث فولادوند در اوایل بازیگری در سینما بیشتر در ژانرهای درام، جدی و اجتماعی ظاهر می‌شد و داشت به ستارهٔ آن روزها تبدیل می‌شد.

با اکران فیلمهای غزل، همکلاس، رز زرد و کما، بر سر زبان‌ها افتاد. اما با بازی در فیلم شاخه گلی برای عروس مسیر بازیگری را تغییر داد و در فیلمهای کمدی دیگری مثل کلاهی برای باران، چشمک، افراطی‌ها، داماد خجالتی، دزدان خیابان جردن حضور پیدا کرد. گویا خودش عرصه طنز را ترجیح داد.

اما در تلویزیون روند گذشته را ادامه داد و در فیلمهای تلویزیونی و تله فیلم‌های زیادی که مضمون اجتماعی داشتند ایفای نقش کرد.

ماجرای ازدواج حدیث فولادوند و رامبد شکرابی

حدیث فولادوند و رامبد شکرابی زوج هنرمند در برنامه «دورهمی» از چگونگی آشنایی و ازدواج خود گفتند.

برنامه دورهمی با پخش مجدد عذرخواهی مهران مدیری از حواشی پیش آمده در یکی از قسمت‌های اخیر آغاز شد.

مدیری موضوع این قسمت از برنامه را به خشونت اختصاص داد و در این خصوص صحبت‌هایی را مطرح کرد.

در ادامه برنامه حدیث فولادوند و رامبد شکرابی زوج هنرمند مهمان برنامه «دورهمی» بودند و در ابتدا شکرابی در خصوص آشنایی برای ازدواج با فولادوند گفت: پروژه های بسیاری با هم همکار بودیم تا جایی که به نظرم آمد که می‌توانیم زندگی مشترکی داشته باشیم.

فولادوند تعریف خود از عشق را اینگونه بیان کرد: به نظر من عشق دوست داشتنی است که به آدم آرامش می‌دهد و شکرآبی ادامه داد: عشق به هر چیزی نوعی دوست داشتن حاد است.

شکرابی در خصوص کم کاری خود و همسرش گفت: ما چند سالی تهران نبودیم و ۵ ساله به تهران برگشتیم و همه فکر می‌کنند ما شمال هستیم.

اما فولادوند پاسخ این سوال را به گونه‌ای دیگر داد و گفت: شاید بعضی‌ها دوست دارند که ما نباشیم. دلیل واقعی کار نکردن را نمی‌دانم اما نسبت به سال‌های قبل پیشنهاد بازی کمتر شده است.

شکرابی عنوان کرد: به نظرم این کم بودن پیشنهاد به دلیل ارتباطات است، چراکه من و حدیث اهل ارتباط نزدیک به خاطر کار نیستیم.

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

شکرابی در پاسخ به سوال مدیری که کدام یک بازیگر بهتری هستند، گفت: به طور قطع حدیث (خنده).

فولادوند ادامه داد: اگر رامبد همکار خانم بود بهتر می‌توانستم نظر بدهم چراکه بعضی نقش‌ها را من خوب بازی می‌کنم و برعکس. اما آقای ورزی در «معمای شاه» گفتند که رامبد یکی از باهوش‌ترین بازیگرانی است که من دیدم.

مدیری در پایان این قسمت از برنامه از مهمانان خواست حرف پایانی خود را بزنند که شکرآبی عنوان کرد: ای کاش زود همدیگر را فراموش نکنیم و فولادوند نیز قرآن خود را به موزه «دورهمی» تقدیم کرد.

بخش دوم برنامه «دورهمی» با اجرای مهدی یغمایی آغاز شد و او در خصوص حضور خود در عرصه موسیقی گفت: دوران دبیرستان قرآن و سرود را در مدرسه می‌خواندم و زمان دانشگاه به دلیل مدرک فقط شیمی خواندم اما ای کاش موسیقی می‌خواندم.

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرابی

وی ادامه داد: به پیشنهاد دوستانم فعالیتم را در شاهرود شروع کردم و در ادامه با مرکز صدا و سیما سمنان همکاری کردم.

یغمایی در خصوص اهمیت صدا در موسیقی عنوان کرد: موسیقی ما در حال حاضر به سمتی می‌رود که صدا فاکتور اصلی نیست و کسی که صدا ندارد اتفاقات خوبی برایش افتاده است.

 در ادامه وی درباره شعار خود به نام «نا امیدی ممنوع» گفت: بعضی به این شعار من انتقاد می‌کنند چراکه هر دو کلمه منفی هستند اما به نظر من منفی‌ها بار بیشتری از کلمه مثبت دارند و کنار هم قرار دادن این دو کلمه نتیجه مثبت را بوجود می‌آورد. من اعتقاد دارم تا امید نباشد موفقیت به وجود نمی‌آید.

یغمایی در خصوص همکاری با برنامه «شب کوک» عنوان کرد: با باربد بابایی دوستی طولانی دارم و لطف کردند با شروع برنامه به عنوان داور حضور داشته باشم و قرار است در زمستان سری جدید برنامه پخش شود.

این خواننده در پایان انگشتر خود را به موزه «دورهمی» تقدیم کرد.

بیوگرافی حدیث فولادوند و همسرش + عکسهای شخصی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: