حرف های عجیب زهره صفوی درباره بازیگری در ایران

حرف های عجیب زهره صفوی Zohreh Safavi

زهره صفوی Zohreh Safavi بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: بازیگری راه خوبی برای ادامه زندگی نیست چون در این روزها گدایی از بازیگری بهتر است.

حرف های عجیب زهره صفوی Zohreh Safavi

حرف های عجیب زهره صفوی

بازیگر فیلم “بی پولی” گفت: اگر می‌شد و من دوباره به دنیا می‌آمدم به هیچ وجه بازیگری را انتخاب نمی‌کردم. محال بود بار دیگر پا به عرصه بازیگری بگذارم و به تمام جوانانی که برای بازیگری به من رجوع می‌کنند می‌گویم که بازیگری راه خوبی برای ادامه زندگی نیست چون در این روزها گدایی از بازیگری بهتر است.

اظهارات زهره صفوی درباره بازیگری

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت خود طی سالهای گذشته گفت: سالهاست که بیکارم و در اصل باید بگویم خیلی از بازیگران هم سن و سال من این روزها بیکار هستند. دیگر فیلمی تولید نمی‌شود که بخواهند امثال من در آن بازی کند و همین باعث شده تا این سالها خانه‌نشین شوم.

وی در همین راستا افزود: یک زمانی در همان دهه هفتاد من تمام نقش اول مادر‌های سینما را ایفا می‌کردم اما حالا اصلاً کسی از من خبری هم نمی‌گیرد. نه من بلکه همه همکاران که سنشان بالا رفته با مشکلات فراوانی مثل امرار معاش و بیمه روبرو هستند.

بازیگر فیلم “بی پولی” درباره طرد شدن پیشکسوتان از سینما تصریح کرد: این روزها همه فیلم‌ها را جوانان بازی می‌کنند. بازی جوانان مشکلی ندارد اما آیا برای نقش‌هایی با سن بالا هیچ شخصیتی نوشته نمی‌شود؟ همین چند وقت پیش یکی از بازیگران هم نسل خود را دیدم که به خاطر چهار سال بیکاری تا مرز مالیخولیا رفته بود.

صحبت های جنجالی زهره صفوی Zohreh Safavi

وی درباره وضعیت امرار معاش خود تاکید کرد: هم‌اکنون هیچ پولی از سینما و بازیگری به من نمی‌رسد و هزینه‌های زندگی‌ام توسط یک حقوق و خانواده تامین می‌شود. برای من بازیگر وقتی درآمد وجود دارد که بازی کنم. من سالهاست هیچ کاری نداشتم پس به طبع درآمدی نخواهم داشت.

بازیگر فیلم سفر پرماجرا با گلایه از وضع کنونی خود ادامه داد: اگر می‌شد و من دوباره به دنیا می‌آمدم به هیچ وجه بازیگری را انتخاب نمی‌کردم. محال بود بار دیگر پا به عرصه بازیگری بگذارم و به تمام جوانانی که برای بازیگری به من رجوع می‌کنند می‌گویم که بازیگری راه خوبی برای ادامه زندگی نیست چون در این روزها گدایی از بازیگری بهتر است.

حرف های عجیب زهره صفوی

صفوی با اشاره به حضور پررنگ خود در سالیان دور خاطرنشان کرد: یک زمانی من در اکثر فیلم‌ها بازی می‌کردم. متاسفانه اکثر هم نسل‌های من یا در خانه هستند و یا از دنیا رفته‌اند. امیدوارم این مشکلات برای همه حل شود و بازیگران پیشکسوت از این همه دردسر رها شوند.

حرف های عجیب زهره صفوی درباره بازیگری در ایران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: