حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی +تصاویر

حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی و تصاویر تشییع هادی نوروزی را ببینید.

خبر درگذشت هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم پرسپولیس شوک بسیار بزرگی به فوتبال کشورمان بود و هنوز کسی این خبر دردناک و تکان دهنده را باور نمیکند!

هادی نوروزی بازیکن با اخلاق ، جوانمرد ، تکنیکی فوتبال ایران بود این را به خاطر اینکه از دنیا رفته نمیگوییم او واقعا یک فوتبالیست همه چی تمام بود کسی که برای همیشه و تا ابد در قلب هواداران فوتبال به خصوص پرسپولیس می ماند.

روز گذشته در ورزشگاه آزادی مراسم خداحافظی هادی نوروزی با حضور هواداران و اهالی فوتبال برگزار شد که حواشی جالب را به همراه داشت.

همسر هادی نوروزی در ورزشگاه اقدام حرکات جالب و عجیبی میزد که در شبکه های اجتماعی باعث خشم هواداران استقلال شد!

چند کانال تلگرامی هواداران استقلال از نشان دادن عدد شش توسط او ناراحت شده و نوشتند در روز خداحافظی این فتبالیست بزرگ ایران نباید به هواداران تیم بی احترامی میشد.

تصاویر زیر را مشاهده کنید.

همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی

حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی

حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادیتشییع هادی نوروزیحرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادیتصاویر تشییع هادی نوروزیحرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادیعکس های خانواده هادی نوروزی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادیعکس های زن هادی نوروزی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی حرکات زشت همسر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی

تصاویر تشییع هادی نوروزی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: