حرکت ورزشی برای بزرگ کردن باسن

حرکت ورزشی برای بزرگ کردن باسن

حرکت ورزشی برای بزرگ کردن باسن را در این صفحه آماده نموده ایم شما با این دو حرکت میتوانید که باسن عضلانی و خوش فرم داشته باشید.

اجازه ندهید برنامه‌ی کاری سخت و شلوغ، ورزش و تمرینات شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. این دو حرکت ورزشی را به برنامه‌ی روزانه‌ و یا هفتگی خود اضافه کنید تا شکل بهتری داشته باشید. شما می‌توانید از این حرکات ۳ بار در هفته استفاده کنید و بقیه‌ی روزها را به استراحت بپردازید.

بالا بردن یک بازو و پا

تقویت عضلات باسن‎

حرکت ورزشی برای بزرگ کردن باسن

روی چهار زانوی خود بنشینید. بازوی چپ خود را به صورت مستقیم دراز کنید و سپس پای راست خود را به طرف پشت بکشانید.

باسن خود را فشار دهید و به آرامی پای راست خود را به گونه‌ای بالا ببرید که با سطح کف اتاق موازی باشد. چند ثانیه در همین حالت نگه دارید و سپس به آرامی پایین بیاورید. اینکار را ۱۵ بار تکرار کنید و سپس جای پاها را تغییر دهید و همین کار را با پای چپ خود انجام دهید.

همچنین ببینید: زنی با بزرگترین باسن دنیا + تصاویر

اسکوات پهلو

راهکارهای تقویت عضلات باسن‎

حرکت ورزشی برای بزرگ کردن باسن

دمبل‌های (۲ کیلوگرمی برای شروع) را در دو دست بگیرید. روی دو پا بایستید ، پشت خود را صاف کنید و ماهیچه‌های شکمی خود را سفت و محکم نگه دارید. آرنج خود را خم کنید تا دمبل‌ها کمی بالاتر از شانه‌های شما قرار گیرند.

با پای چپ خود به سمت پهلو بروید، زانو‌ها و باسن خود را خم کنید و به آرامی بنشینید. روی پاشنه‌های خود به آرامی فشار وارد کنید و زمانی که می‌خواهید به حالت اولیه و ایستاده‌ی خود برگردید، به باسن فشار وارد نمایید. به آرامی پای چپ خود را به مرکز بیاورید . اینکار را ۱۵ بار تکرار کنید و سپس پای خود را تعویض نمایید.

نکته: میزان فاصله پاها و نحوه گرفتن دمبل‌ها به آمادگی شما وابسطه است. میتوانید در ابتدای کار بدون دمبل کار کنید.

همچنین ببینید: حرکتی ورزشی برای بزرگ شدن باسن (تصاویر)

بزرگ کرن باسن با حرکات ورزشی

حرکت ورزشی برای بزرگ کردن باسن,بزرگ کرن باسن با حرکات ورزشی,حرکات ورزشی برای عضلانی کردن باسن,روش های بزرگ کردن باسن,روش ها تقویت باسن

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: