حسنك كجايی؟ حسنک قرتی شده

حسنك كجايی ورژن ۲۰۱۸

حسنك كجايی ۲۰۱۸ داستان طنز و تلخ که در این صفحه میخوانید.

گاو ما ما مي كرد
گوسفند بع بع مي كرد
سگ واق واق مي كرد
و همه با هم فرياد مي زدند حسنك كجايي…؟
شب شده بود اما حسنك به خانه نيامده بود. حسنك مدت هاي زيادي است كه به خانه نمي آيد. او به شهر رفته و در آنجا شلوار جين و تي شرت هاي تنگ به تن مي كند.

او هر روز صبح به جاي غذا دادن به حيوانات جلوي آينه به موهاي خود چسب مو مي زند موهاي حسنك ديگر مثل پشم گوسفند نيست چون او موهاي خود را اتو ميكند. ديروز كه حسنك با كبري در تلگرام چت مي كرد كبري گفت تصميم بزرگي گرفته است.

كبري تصميم داشت حسنك را رها كند و ديگر با او چت نكند چون او با پتروس آشنا شده بود پتروس هميشه عکس های کبری را در اینستاگرhم لایک میکرد و برای او کامنت های عاشقانه میگذاشت.

پتروس ديد كه سد سوراخ شده اما انگشت او درد مي كرد چون زياد چت كرده بود. او نمي دانست كه سد تا چند لحظه ي ديگر مي شكند. پتروس در حال چت كردن غرق شد . براي مراسم دفن او كبري تصميم گرفت با قطار به آن سرزمين برود اما كوه روي ريل ريزش كرده بود. ريزعلي ديد كه كوه ريزش كرده اما حوصله نداشت. ريزعلي سردش بود و دلش نمي خواست لباسش را در آورد. ريزعلي چراغ قوه داشت اما حوصله دردسر نداشت.

قطار به سنگ ها برخورد كرد و منفجر شد. كبري و مسافران قطار مردند.

اما ريزعلي بدون توجه به خانه رفت. خانه مثل هميشه سوت و كور بود. الان چند سالي است كه كوكب خانم همسر ريزعلي مهمان ناخوانده ندارد چون او حوصله ي مهمان ندارد.

او پول ندارد تا شكم مهمان ها را سير كند ديگر تخم مرغ و پنير ندارد چون همه چيز با یارانه ها گران شده است او گوشت ندارد او آخرين بار كه گوشت قرمز خريد چوپان دروغگو به او گوشت خر فروخته بود اما او از چوپان دروغگو گِله ندارد چون كشور ما خيلي چوپان دروغگو دارد .

ورژن جدید حسنك كجايی

حسني كجايي

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: