ماجرای دختر دو جنسه در ورزشگاه آزادی +عکس

دختر دو جنسه در ورزشگاه آزادی و ماجرای بازداشت دختر دوجنسه در آستادیوم آزادی و حضور دختر دو جنسه سکشوال در ورزشگاه آزادی را در مجله مراحم بخوانید.

ماجرای دختر دو جنسه در ورزشگاه آزادی

در بازی استقلال و العین خبر بازداشت یک هوادار دختر استقلالی در ورزشگاه آزادی در رسانه ها منتشر شد و عکسی از این دختر استقلالی در فضای مجازی پخش شد. 

حضور دختر دو جنسه در ورزشگاه

ماجرای که این جوان ۱۹ ساله با تی‌وی‌پلاس داشته صحبت‌های جالبی انجام شده که بخشی از آن‌ را می‌خوانید:

آیسان که برای اولین بار به ورزشگاه آزادی رفته بود به دلیل این که به هویت خود باور داشته فکر ایجاد چنین مشکلی را هم نمی‌کرد. به طور عادی در جایگاه حاضر شده بود و مشغول لذت بردن از جو پرشور آزادی بود که ماموران با جلب توجه بی‌مورد سعی در جوسازی داشتند.

آنطور که آیسان گفته ماموران با داد و فریاد میگفتند که این دختر به ورزشگاه آمده.

آیسان اما از آن‌ها خواست که با آرامش به محلی خلوت بروند تا هم عکس‌های بی‌دلیل گرفته و پخش نشود؛ و هم بتوانند حرف بزنند و توضیحات این فرد را هم بشنوند.

بعد از آن بود که ماموران آیسان را همراه خود بردند و با ترس از لمس‌ کردنش، از او می‌خواستند که خودش بگوید دختر است یا پسر! آیسان به صدای کلفت و ته ریشی که داشته اشاره می‌کند.

همچنین ببینید: مصاحبه با دو جنسه های ایرانی (فیلم)

بعد از توضیحات آیسان و دقایقی گفت و گو بین ماموران و مسئولان، او برای دیدن بازی به قسمتی جداگانه از وی‌آی‌پی ورزشگاه برده می‌شود. که البته باز هم آن آرامش مدنظر برای او فراهم نشد و باز هم بودند افرادی که با نگاهی متعجب و سوال برانگیز آیسان را تحت فشار قرار داده بودند.

باز هم رد پای ماموران در این ماجرا پیدا بود و آن‌ها بودند که بی‌ دلیل یا با دلیل سعی در جلب توجه در اطراف آیسان داشتند. در پایان بازی هم قرار بر این شد که از خروجی مخصوص به بیرون از ورزشگاه هدایت شود اما در نهایت با اتومبیل یکی از بازیکنان استقلال از آزادی خارج شد تا شب پرالتهاب او نسبتا با آرامش به پایان برسد.

آنطور که آیسان گفته فقط عکس‌هایی از آن شب پخش شده که خود ماموران در زمان‌هایی خاص از او گرفته‌اند. این اتفاق و اتفاقاتی که در طول حضور آیسان در آزادی برایش افتاد به نطر او عادی نبود و نشان از یک حاشیه‌سازی ساختگی داشته.

حال آنکه چرا و به چه علت افرادی باید از حضور یک ترنس در آزادی چنین حاشیه‌ای بسازند و در تب و تاب انتخابات به عنوان دستگیری یک دختر در ورزشگاه به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل کنند، خود نیاز به بررسی جداگانه دارد.

دختر ترنس در ورزشگاه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: