حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس +عکس

حضور کودکان و نوجوانان در جبهه جنگ ایران و عراق در دفاع مقدس و عکس نوجوان رزمنده در جبهه جنگ ایران و عراق را در زیر مشاهده میکنید.

عکس نوجوانان رزمنده ایرانی

در جبهه ۸ سال دفاع مقدس ایرانی ها از پیر و جوان و کوچ و بزرگ برای دفاع از مهین خود راهی جبهه های جنگ حق علیه باطل شدند تا دشمن نتواند به خاک مادری تجاوز کند.

آن روزها اینترنت و شبکه های اجتماعی وجود نداشت که صحنه های ناب و باور نکردنی را ثبت کند!

تصاویری که حضور نوجوانان و کودکان و پیرمرد و کهنسال در کنار هم دست در دست هم از خاک عزیز کشورمان را دفاع کردند.

همچنین ببینید: عکس جکوزی در خط مقدم جبهه

کسانی که از جان خود گذشتند تا دشمنی که تا دندان مسلح بود و یک دنیا پشتیبان آن بود نتواند ذره ای از خاک کشور را تصاحب کند.

تصویری از کودکان و نوجوانان خردسالی که با لباس رزمنده در جبهه حضور پیدا کرده بود تا بتواند دیِن خود را به میهنش ادا کند.

کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس

کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس,نوجوان شهید دفاع مقدس

حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس حضور کودکان و نوجوانان در جبهه دفاع مقدس

کودکان و نوجوانان در جبهه جنگ ایران و عراق

در جنگ ایران و عراق که ۸ شال به طول انجامید امام خمینی حکم جهاد صادر کرد و مردم مسلمان در هر سنی برای دفاع از خاک میهن راهی جبهه ها شدند.

هرچند از ورود کودکان و نوجوانان به جبهه جلوگیری میشد ولی آنها هر جوری که شده خود را برای کمک به رزمندگان به جبهه میرساندند از واکس زدن فش ها گرفته تا پذیرایی از آنها…

همچنین ببینید: جانبازی که رگ خوابش را در جبهه گم کرد

کودکان و نوجوانان در جبهه و عکس های کودکان رزمنده ایرانی و تصاویر جالب از هشت سال دفاع مقدس,عکس های نوجوانان رزمنده در جبهه

تصاویر نوجوانان در جبهه جنگ ایران و عراق

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: