امان از حلیم پشمکی (طنز)

حلیم پشمکی ، طنز روزنامه قانون ، ماجرای حلیم پنبه ای ، طنز طرز تهیه حلیم پنبه ای ، سوژه شدن ریخت پشم درون حلیم توسط روزنامه قانون

حلیم پشمکی

حلیم پشمکی,حلیم پنبه ای

روزنامه قانون: طبق اصل هر سال بهتر از پارسال، سال جدید خیلی پر هیجان شروع شده است:‌ از یک طرف برخي كشورهاي عربي وسط رقص شمشیر در حال حرکات موزون بابا کرم یادشان افتاد باهم مشکل دارند آهنگ را قطع کردند و قطر را بیرون انداختند و دوباره ساسی‌مانکن را پلی کردند و به همسایه‌شان یمن که مریض دارد و در آن بیش از صد هزار نفر درگیر و‌با هستند توجهی نکردند. از طرف دیگر معلوم نیست چطوری تب کریمه کنگو وارد کشور شده است. فقط می‌دانیم که اصلا شوخی ندارد و می‌کشد. هرچی هم مسولان اعلام می‌کنند گوشت را مثل بچه آدم ۲۴ ساعت در یخچال بگذارید باز مردم بی‌خیال نمی‌شوند و احساس وظیفه می‌کنند که تا گوسفند ذبح شد گوشتش را بخورند بعد در همین حین هم که ملت درگیر گوشت گوسفند هستند یک عده درگیر پشمش شدند. بزرگواران حلیم فروش انقدر به فکر مردم هستند که کریمه کنگو نگیرند به جای گوشت در حلیم پشم ریختند.

آن‌هایی هم که این مدل حیلم را خوردند ۴۸ ساعت است دست‌شویی را بغل کرده و بیرون نمی‌آیند. البته گفته شده است که این افراد حلیم را با نمک خوردند که خب حق‌شان است آدمی که حلیم را با نمک بخورد از این بهتر نمی‌شود. حالا میان گوسفند و پشمش این وسط یک‌سری موسسه مالی بدون اعتبار پیدا شده است که پول مردم را گرفته اما پس نمی‌دهد. بانک مرکزی می‌گوید به من ربطی ندارد. مردم هم برای اعتراض رفتند در مجلس اما از بد روزگار داعش به آنجا حمله تروریستی کرد و وقتی مردم با این حیوانات درگیر بودند یک دیوانه آن طرف دنیا که از قضا نماینده کنگره آمریکاست از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.

یک دیوانه دیگر هم در کره شمالی دیده حالا که اوضاع همه جا علمی تخیلیه می‌خواهد موشک قاره‌پیما آزمایش کند. حالا میان این همه خبر بد که هر کدامش برای یک سال افسردگی و اضطراب کافیه یک خبر خوب آمده، آن هم این که امیر تتلو بالاخره می‌خواهد از ایران برود و گفته است اگر او را در تیم‌های رسمی فوتبال بازی ندهند به روسیه مهاجرت می‌کند. البته با اعلام این خبر موجی از نگرانی روسیه و دانش‌آموزان دبستانی ایران را فرا گرفت که اصلا به ما ربطی ندارد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: