حمایت ابراهیم رئیسی از تتلو + پاسخ تتلو

حمایت ابراهیم رئیسی از تتلو

حمایت ابراهیم رئیسی از تتلو ابراهیم رئیسی درباره انتشار تصاویر مستهجن امیر تتلو با دختران بی حجاب و انتقادات گسترده از این خواننده زیر زمین واکنش نشان داد و گفت:

انتقاد تند ابراهیم رئیسی از انتشار تصاویر مستهجن تتلو

متاسف شدم وقتی شنیدم که تصاویر نامناسبی از گذشته او که از آن اعلام برائت کرده پخش شد. این کار خیلی زشت و اشاعه فحشاء از جوانیست که اظهار میکند توبه کرده است. انتظار این حجم از تخریب توسط حسن روحانی را نداشتم فکر میکردم چون او لباس دین دارد حریم نظام و اصول اخلاقی انتخابات را نگه دارد. مردم را ترساندند و با این اقدام فضای روانی کشور را تحت تاثیر قرار دادند.

پاسخ تتلو به حمایت ابراهیم رئیسی

پس از انتقادات حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی از رفتارها و تصاویری که پس از دیدارش با امیرحسین مقصودلو خواننده زیرزمینی در دوران تبلیغات انتخاباتی منتشر شد، این خواننده رپ در اینستاگرام خود نوشت:

تشکر می‌کنم از آقاى رئیسى عزیز و همین که ایشون راجع به من حرف می‌زنن برام افتخاره و چه برسه دیگه به تعریف. من کوچیک‌تر از این حرفام و همه سعى و تلاشم اینه که فقط بتونم مفید باشم و بقیه رو خوشحال کنم و خداروشکر می‌کنم که بالاخره یه بزرگى از ما خوب گفت. این معرفت و بزرگواریشون رو نشون می‌ده چون قبل از ایشون هیشکى حتى اسم منو نمی‌برد که نکنه براش دردسر شه. می‌فهمم این کار بزرگشونو و از خدا می‌خوام که بتونم جبران کنم. راستش من اتهام اشاعه ى فهشا داشتم و همین صحبت آقاى رئیسى به عنوان یکى از بزرگان قوه قضاییه، به من ثابت می‌کنه که بیگناهم و خدا منو به خاطر گذشته و جوونیم بخشیده. همین بسمه حتى اگه بازم برم زندان، جلوى خودم و خداى خودم رو سفیدم. دست ایشون رو هم می‌بوسم و سعى می‌کنم که بتونم جلوى ایشون و قاضىِ محترم تجدید نظرم رو سفید باشم.

حمایت ابراهیم رئیسی از تتلو + پاسخ تتلو

حمایت ابراهیم رئیسی از تتلو + پاسخ تتلو

حمایت ابراهیم رئیسی از تتلو و پاسخ تتلو به حمایت ابراهیم رئیسی و انتقاد ابراهیم رئیسی از عکس های تتلو,انتقاد تند ابراهیم رئیسی از انتشار تصاویر مستهجن تتلو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: