حمله اسید پاشی به ملکه زیبایی + تصاویر

اسید پاشی به ملکه زیبایی

اسید پاشی به ملکه زیبایی در ایتالیا که قربانی این عمل وحشیانه شده است.
این کار وحشیانه در همه جای دنیا وجود دارد و تمام این قربانیان زن هستند که اسیر انتقام شوهر و یا نامزدشان میشود که این انتقام از حسادت سرچشمه میگیرد.
کینه و انتقام دشمن انسانیت است و باعث میشود که دست به هر کاری بزنید.
 
 
مجله مراحم : این ملکه زیبایی ۲۷ سال دارد و نامش  جسیکا نوتارو میباشد که در ایتالیا زندگی میکند.
جسیکا زمانی که به عنوان ملکه زیبایی انتخاب شد ، از طرف نامزدش مورد حمله اسید پاشی قرار گرفت و به طرز دلخراشی صورتش داغون شد. 
این زن قربانی اسید پاشی در یک برنامه تلویزیونی شرکت کرد و در حین بازگویی از ماجرای دلخراش و وحشتناک اسیدپاشی توسط نامزدش پارچه را از صورت خود کنار زد و چهره اش را به نمایش گذاشت .
وی با بیان جمله های ناراحت کننده گفت :این عشق نیست .
 

 حمله اسید پاشی به ملکه زیبایی

اسید پاشی به ملکه زیبایی

 عکس جسیکا نوتارو

جسیکا نوتارو که بینایی یکی از چشمانش را از دست داده است در ادامه توضیح داد که سال گذشته از از نامزدش جدا شده بود، متوجه شد که از طرف او تعقیب می شود، تا اینکه یک روز این حادثه رخ داد که البته در حالیکه مرد مجرم در بازداشت است کاملا هرگونه دخالت در این حادثه اسیدپاشی را رد کرده و قبول ندارد.
 
عکس جسیکا نوتارو بعد ار اسید پاشی
 
اسید پاشی به ملکه زیبایی

 

جسیکا نوتارو ملکه زیبایی ایتالیا

اسید پاشی به ملکه زیبایی
 
حضور این زن در برنامه زنده تلویزیونی یاد آور حادثه تلخی شبیه به این بود که برای یک وکیل ایتالیایی در سال ۲۰۱۳ اتفاق افتاد.وکیلی به نام لوسیا آنی بالی که  او هم توسط دو نفر که از طرف نامزد سابقش برای گرفتن انتقام استخدام شده بودند، قربانی یک حادثه اسیدپاشی شد.
 

 عکس قربانی اسید پاشی

عکس قربانیان اسید پاشی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: