حمله با شئ انفجاری به خودروی ناجا در مریوان + عکس

 
 
 

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: شب گذشته یک موتورسوار شی انفجاری به داخل خودرو گشت نیروی انتظامی پرتاب کرد که بر اثر این حمله ۳ نفر از پرسنل ناجا زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

 

به گزارش  مجله مراحم : سرهنگ جعفر آژنگ امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های جمعی در سنندج اظهار داشت: شب گذشته یک موتورسوار شی انفجاری به داخل خودرو گشت نیروی انتظامی پرتاب کرد که بر اثر این حمله ۳ نفر از پرسنل ناجا زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم است.

 

وی گفت: تحقیقات برای به دست آوردن جزئیات بیشتر درباره این موضع در دست اقدام بوده و برای بررسی دقیق امر دو تیم از سنندج به مریوان اعزام شدند.

 

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان تصریح کرد: سه سرنشین زخمی خودرو گشت نیروی انتظامی هم اکنون در بیمارستان بستری هستند که حال یکی از آنها وخیم است.

 

وی با اشاره به وقوع چنین اتفاقاتی در نقاط مختلف گفت: چنین اتفاقاتی گاهی در سایر استان‌های کشور هم روی می‌دهد و اتفاق افتادن این حوادث مختص استان کردستان نیست.

 

سرهنگ آژنگ ایجاد امنیت و حفظ آن را مهمترین رسالت نیروی انتظامی دانست و گفت: امنیت یک تولید اجتماعی است و هیچ کس یا نهادی نمی‌‌تواند، ادعای این را داشته باشد که به تنهایی می‌تواند امنیت را در جامعه ایجاد و حاکم کند.

 

وی خاطر نشان کرد: امنیتی که امروز در کشور ما وجود دارد ثمره همکاری خوب مردم با نیروهای متولی تأمین امنیت است.

 

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان با اشاره به تلاش‌های نیروی انتظامی در کردستان برای تأمین امنیت گفت: برنامه‌های نیروی انتظامی در کردستان در راستای ارتقای احساس امنیت است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: